The Urban Goat’ta sofistike lezzetler

Nişantaşı’nın en gözde lezzet durağı olmaya aday The Urban Goat, zengin menüsü ile misafirlerine sofistike bir mutfak deneyimi yaşatmak için kapılarını aralıyor.

Hem çalışanları hem de sunumlarıyla diğer restoranlardan farkını ortaya koyan The Urban Goat, usta aşçılarının hazırlamış olduğu Türk mutfağından farklı seçimler sunuyor.

Adını sahiplerinin keçiye olan sevgisinden yola çıkarak alan The Urban Goat, ayrıca sunduğu hizmet, leziz yemekleri, iç dekorasyonu ve mimarisi ile müşterilerin vakit geçirmekten keyif alacağı bir ortam yaratmayı hedefliyor.

The Urban Goat, yeme-içme ve modanın kalbinin attığı Nişantaşı’nda ilk tercih noktası olma konusunda da oldukça iddialı.

Zengin menüsüyle hizmet veren The Urban Goat, sabah ve öğle yemekleri, iş çıkışları ve akşam yemekleri gibi günün farklı saatleri için farklı konseptte yemekler sunuyor. Hem damağa hem göze hitap eden özenli sunumlarıyla farkını ortaya koyan restoranın eşsiz lezzetteki yemekleri ise şef Emir Kaan’a ait…

The Urban Goat’un sunduğu diğer bir lezzet ise ekşi mayalı ekmeği… El yapımı unlu ürünleri ve tatlı menüsüyle de iddialı olan The Urban Goat, özellikle kendi adını verdiği Urban Puff tatlısı ile müşterilerini müdavime çevirecek enfes bir tat sunuyor.