Kadınlara özel lüks helal plaj

Jannah markasının emirlikteki ilk lüks tesisi olan Jannah Resort & Villas Ras Al Khaimah, kadınlara özel helal özellikli güneşlenme alanını hizmete açtı.

HalalBooking kullanıcıları için yüksek indirimlerin söz konusu olduğu tesiste 31 Mayıs’a kadar havuzlu 3 yatak odalı villayı +5 gece için 1 yatak odalı deniz manzaralı süit fiyatına rezerve yapmak mümkün.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en kuzeyinde bulunan doğal manzaralara sahip, sakin bir vaha olan Ras Al Khaimah, Dağ, çöl, mangrov, su sporları ve beyaz kumsallara sahip plajları ile arazi maceraları için bir numaralı adres olma yolunda iddialı.

Al Mina, Ras Al Khaimah’ta yer alan bu tesis, Dubai Uluslararası Havaalanına 45 dakika ve Abu Dhabi’ye 3 saat araç mesafesinde bulunuyor. Ayrıca 3-4 yatak odalı deniz manzaralı villaları, 4 yatak odalı deniz kıyısı villaları ve rahat daireler sunan Jannah Resort & Villas’ın iç mekanlarında rahatlatıcı renklerden oluşan çağdaş bir dizayn kullanılmış.

KARİM TAKIMI, “SADECE İSTEYİN”

Tesisde hizmete konsantre olmuş ve günün her saatinde en hızlı ve doğru şekilde hizmet vermek için yer alan Karim takımı da bulunuyor.

BEDEVİ KARŞILAMASI

Jannah’ın asil bedevi misafirperverliğinin bir sembolü olarak, Karim’ler Jannah’a vardığınızda soğuk havlular, hurmalar ve Alâeddin’in lambasına benzeyen ve Dallah adı verilen kahve demliğinden dökülen geleneksel Arap kahvesini küçük fincanlarda servis ederek sizleri neşeli bir şekilde karşılarlar.

LÜKS YÜZME HAVUZLARI

Güneşli bir günde havuz kenarında uzanmaktan veya suya girmekten daha rahatlatıcı bir şey varsa o da bunları en iyi tatil mekanlarından birinde, yani Ras Al Khaimah’daki sessiz ve huzurlu Mina al-Arab’da yapmaktır. İki lüks açık yüzme havuzu sadece bayanlara özel olarak 07.00-09.00 arasında hizmet vermektedir.

Her bir villada Ras Al Khaimah’nın en büyük ve özel sıcaklık kontrollü havuzları bulunmaktadır. Yüzde 100 korunaklılık garantisi havuzlu villalardaki özel havuzlarda HalalBooking.com misafirlerine özel sağlanmaktadır.

VAHADA YÜRÜYORMUŞ HİSSİ

Yıl boyu güneşli olan Jannah Resort & Villas‘da yeni bir yaşam tarzı yakalamak için her şeyden kaçtığınız hissi uyandıracak geniş bir bahçe bulunmaktadır.

ÖZEL PLAJ VE ÖZEL ADA

Villalardan sadece birkaç adım uzaklıkta ve apartman ve süitlerden 1 km uzaklıkta bulunan Jannah Resort & Villas’ın özel adaya konumlanmış özel plajı cennet avcılarına bembeyaz kumlar ve Basra Körfezi’nden manzaralar ile şehir hayatından uzak pastoral bir kaçış vadetmektedir. Bu tesis Mart ayında yepyeni bir “yüzde yüz mahremiyet sağlayan bayanlara özel güneşlenme alanını” hizmetinize sundu.

ÇOCUKLARA ÖZEL OYUN ALANI

Çocuk dostu bir tatil köyü olan Jannah Resort & Villas‘ın tüm yaştan çocuklara uygun, geniş oyun avlusu gibi çok sayıda imkânı bulunmaktadır.