Tripoki’den bayram tatili için yüzde 35 indirim fırsatı!

Bozcaada

Yeni nesil seyahat platformu Tripoki, seyahatseverlere Ramazan Bayramı’na özel yüzde 35’e varan indirim fırsatlarını sundu! Kampanya kapsamında Odessa, Beyrut, Viyana’ya uçak biletlerinde yüzde 10, otellerde yüzde 15’e varan indirim fırsatlarından yararlanılabilecek.

Tatil tercihini Türkiye’nin eşsiz güzelliklerinden yana kullanmak isteyenler için ise Çeşme, Alanya, Didim, Marmaris, Fethiye, Ayvalık, Kemer, Bozcaada, Bodrum, Kaş, Kuşadası ve Side otellerinde de yüzde 35 indirim fırsatları sunuluyor.

Ulaşım, konaklama gibi kullanıcılarının seyahatleri için ihtiyaçları olan tüm ürünleri tek bir sepette toplayarak tek seferde satın almalarını sağlayan Tripoki, aynı zamanda tüm kredi kartı sahiplerine 9’a kadar dilediği sayıda taksit imkanı da veriyor.

Sepet mantığıyla sunduğu seyahat ürünlerinin yanında deneyim odaklı turizm odağıyla etkinlikler de sunan Tripoki, aynı zamanda tüm kredi kartı sahiplerine 9’a kadar dilediği sayıda taksit imkanı veriyor. Kullanıcılar konser, spor müsabakası, festival gibi etkinlikleri inceleyebiliyor ve biletlerini www.tripoki.com üzerinden kolayca satın alabiliyor.

Tripoki ile Sziget Festivali’ne otobüsle yolculuk