Çırağan’da Ramazan Bayramı’na özel tatil paketi

Çırağan Palace Kempinski İstanbul, Avrupa'nın en iyi oteli seçildi.

Last Updated on 8 Haziran 2018 by Turizm Günlüğü

Çırağan Sarayı, Ramazan Bayramı’nı unutulmaz bir yaz tatiline dönüştürmek isteyenlere İstanbul’un, manzaranın ve ihtişamın doyasıya keyfini çıkarabilecekleri özel bir konaklama paketi hazırladı.

14-24 Haziran 2018 tarihleri arası Boğaz manzaralı lüks odalarda minimum 3 gece konaklamayla birleşecek olan “Ramazan Bayramı Konaklama Paketi” İstanbul’un bayramda keyfini sürmek isteyenler için en cazip seçenek olacak.

Konaklama süresi boyunca her sabah yemyeşil bahçelerin içinde Boğaz’ın muhteşem manzarasına karşı Laledan Restoran’da birbirinden leziz kahvaltılıklarla hazırlanan zengin açık büfe kahvaltı, bayram sabahlarına zinde başlangıç keyfi sunacak. Boğaz’ın içinde kulaç atıyormuş hissi veren “sonsuzluk havuzu” ise şehrin içinde tatil havasını yaşamak isteyenleri bekleyenler için en ideal durak olacak. Boğaz’ın tam üzerindeki muhteşem konumu, bu yıl yenilenen dekorasyonu ve zenginleşen konsepti ile Bosphorus Grill’de tatil süresince bir defa sunulacak iki kişilik akşam yemeği ise konaklama paketine lezzet katan yıldızlar arasında.

Çırağan Sarayı’nda “Ramazan Bayramı Konaklama Paketi” Boğaz manzaralı odalarda iki kişi için KDV hariç 485 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Çırağan Sarayı’nda özel iftar şöleni