Yenilenen lezzetleriyle “Bosphorus Grill” yaza hazır

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Boğaz’ın tam üzerinde yer alan yazlık mekanı Bosphorus Grill misafirlerini bekliyor.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un Boğaz’ın tam üzerinde yer alan yazlık mekanı Bosphorus Grill; yenilenen dekorasyonu, açık büfe et ve sebze seçeneklerine eklenen zengin deniz mahsülleri ile bu yaz da akşam yemekleri için misafirlerini bekliyor.

Çırağan Sarayı’ndan Tarihi Yarımada’ya, Kız Kulesi’nden İstanbul Boğazı’na; şehrin ve ışıklarının doyasıya izleneceği mekan, İstanbul’un en gözde noktalarından birinde bulunuyor. Muhteşem manzaraya ise zengin açık büfe lezzetler eşlik ediyor.

Servis ekibinin üniformalarından çatal bıçak takımlarına kadar deniz konseptini yansıtıyor.

Bu yaz mekanın dekorasyonu, konumuna yaraşır özellikte tamamen yenilendi. Mavi ve beyaz renklerin hakim olduğu restoranda tüm detaylar; servis ekibinin üniformalarından çatal bıçak takımlarına kadar deniz konseptini yansıtıyor.

Açık büfe et ve balık ızgara çeşitleriyle popüler olan bu mekanda tüm bu lezzetlere ek olarak; istiridyeden suşiye, balık dönerden masalara servis edilen mezelere zengin çeşitlerle buluşan deniz mahsülleri de eşlik edecek. Jumbo karides tandır, ahtapot çevirme, ıstakoz kokteyller ve tempuralar da yine mekanın çarpıcı lezzetleri arasında. Çeşit çeşit gözlemelerin ve tatlıların sunulduğu köşeler de misafirlerle buluşmaya devam edecek.

Karadan ve denizden ulaşım imkanı

Bosphorus Grill’e ulaşım kara yoluna ek olarak restoranının önünde bulunan iskeleyle de fark yaratıyor. Misafirler, Boğaz’ın en keyifli ve hızlı ulaşım araçlarından tekne ile mekana hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabilirler.

Mükemmel konumu ve lezzetleri ile Bosphorus Grill’de açık büfe akşam yemeği; içecekler hariç kişi başı 300 TL.

Rezervasyon için: 0212 236 73 33 veya diningreservations.ciraganpalace@kempinski.com

Bosphorus Grill’e ulaşım kara yoluna ek olarak restoranının önünde bulunan iskeleyle de fark yaratıyor.