Özgen Uysal, Batı Akdeniz YTK Başkanlığı için adaylığını açıkladı

Papirus Travel&Transport Genel Müdürü Özgen Uysal

Papirus Travel&Transport Genel Müdürü Özgen Uysal 28 Temmuz günü gerçekleşecek olan 23. Dönem Batı Akdeniz Yöre Temsil Kurulu (YTK) seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

GELİN SİZİN OLANA SAHİP ÇIKIN…
Özgen Uysal “Köyceğiz, Dalyan, Sarıgerme, Dalaman, Göcek, Fethiye ve Ölüdeniz sınırlarını kapsayan” Batı Akdeniz Yöre Temsil Kurulu “seçimlerimiz için tüm bölge acentelerimizi geleceklerine ve mesleklerine sahip çıkmaya davet ediyorum”dedi.

23. Dönem Batı Akdeniz Yöre Temsil Kurulu (YTK) seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu açıklayan Papirus Travel&Transport Genel Müdürü Özgen Uysal’ın gazetemize gönderdiği açıklama şöyle devam ediyor:

“23. Olağan genel kurulumuzda TÜRSAB Başkanımız Sn. Firuz Bağlıkaya öncülüğünde yola çıktık ve Değişim Grubu Hareketi ile değişimi gerçekleştirdik. Şimdi ise bize düşen ekip arkadaşlarım ve bölge acentalarımızın desteği ile sorunlarımızı hızlıca çözüme kavuşturmak ve bizleri daha iyiye götürecek projeler üretmek.

Unutmamak gerekir ki; birlikte konuşmuyorsak, sorunlarımıza birlikte çözüm önerileri aramıyorsak bunların çözülmesi ve projelerimizi birlikte geliştirmiyorsak bunların da başarıya ulaşması mümkün değildir. Bu nedenle ayrıştırmadan, ötekileştirmeden hep birlikte olacağımız yepyeni bir dönem için Batı Akdeniz Yöre Temsil Kurulu Başkanlığı’na aday oldum.

TÜRSAB Merkez Yönetim Kurulu’nda yedek üye olarak görev alan Uysal, genel kurulun verdiği görev süremiz içerisinde öncelikli olarak çözüme kavuşturmak istediğimiz sorunlar; kaçak tur faaliyetleri, (ayşe teyze turları), kaçak bilet satışı (otel, resepsiyon ve bar vb. yerlerde satılan turlar), kaçak web siteleri’dir. Haksız kazanç sağlayan, belgesiz faaliyet gösteren, sektörümüze dolaylı veya direkt olarak zarar veren tüm oluşumların karşısında olacağız.

Orta ve uzun vadede Sn. Firuz Bağlıkaya öncülüğünde, yönetim kurulumuz ile birlikte D2 ve A1 gibi belge sorunlarının çözüme ulaşması için var gücümüzle çalışacağız.

Değişim rüzgarını Batı Akdeniz’e taşımak, genel merkezimiz ile birlikte sorunlarımıza çözüm aramak üzere, 28 Temmuz günü, tüm meslektaşlarımızı yöre temsil kurulu seçimlerine bekliyor ve desteklerini istiyoruz.”

Özgen Uysal Kimdir?
23 Mart 1981 tarihinde, İzmir’de doğan Uysal, evli ve 1 çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini Fethiye’de tamamlamıştır. Üniversite öğrenimini Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde alan Uysal, 2004 yılına kadar farklı şirketlerde ve aile şirketinde yönetim kademelerinde görev almıştır. TÜRSAB Merkez Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olan Özgen Uysal, 2004 yılında kendi şirketini kurmuştur. Havalimanı transferi, araç kiralama, tekne turları, bölgesel turlar ve MICE segmentine yerel destek anlamında hizmet vermektedir.