Hyatt House Gebze, sağlık turizminde bölgenin bir numaralı tercihi

Son Güncelleme Tarihi

Hyatt Hotels’in Türkiye’deki ev konseptli ilk oteli olan Hyatt House Gebze, tedavi amacıyla İstanbul, Gebze ve İzmit civarına gelen yerli ve yabancı misafirlerin bir numaralı tercihi oldu.

Uzun dönem konaklama ile ev konseptini yansıtmanın yanı sıra otel konforunda ev keyfini yaşamak isteyen özel şirket çalışanları, özel üniversite öğrencileri ve otel bölgesine yakın hastanelerde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarına ev rahatlığında hizmet sunuyor.

Son yıllarda hızla gelişen sağlık turizmi kapsamında hasta ve hasta yakınlarına dört dörtlük hizmet veren, konfor ve rahatlık sunan Hyatt House Gebze’de otel odasından çıkmadan market alışverişi yapmak da mümkün.

Hyatt House Gebze, dileyen misafirlerinin odalarında yemek yapmalarına fırsat verirken dileyen misafirleri için de kahvaltıdan akşam yemeğine kadar zengin bir içerikle alternatifli menüler sunuyor.Ücretsiz açık büfe kahvaltı ve her gün değişen ve isteğe göre oluşturulan omlet menüsü, kapalı havuzu, saunası, 24 saat açık oyun odası ve fitness salonunun yanı sıra misafirlerin kullanımına uygun çamaşır odası da bulunuyor.

Ev konseptli “Hyatt House Gebze” açıldı