Destination Options’tan Türkiye’de ilk kez Ürdün tanıtım gecesi

CVK Park Bosphorus Hotel'de gerçekleştirilen Ürdün destinasyon tanıtım gecesi.

Türkiye ile Ürdün arasındaki turizmi arttırmaya yönelik bir gece düzenleyen Destination Options, bu organizasyon ile Türkiye pazarına yeni bir destinasyon kazandırmış oldu.

Turizm sektörün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren Ürdün destinasyon tanıtım gecesi, 3 Aralık 2018 Günü görkemli bir organizasyon ile CVK Park Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi.

Ürdün, İtalya, Fransa, Fas, Makedonya (Balkanlar) ve Türkiye‘de lokal incoming tur operatörü olan Destination Options’ın Kurucusu Ece Delen , “Amacımız Türkiye turizm sektörüne ve Türkiye halkına yeni bir destinasyon önerisi getirmek ve bu destinasyonun güzelliklerini tanıtmak. Ürdün Türkiye’den vizesiz olarak rahatlıkla 1,5 saatte gidilebilen dünyanın en eski tarih kültürüne sahip aynı zamanda MICE, İnanç ve Sağlık turizmine hizmet eden bir destinasyon“ dedi.

Hem Türkiye’de hem de Ürdün’de ofisleri olduğunu ve sadece seyahat acenteleriyle çalıştıklarını belirtilen Destination Options Kurucusu Ece Delen; “Türk Hava Yolları ile her hafta kesin hareketli 2019 için çok güzel bir anlaşma gerçekleştirdik, sağolsunlar bu süreçte bizim hep yanımızdalardı; THY’nin Akabe seferlerini başlatmasıyla Kızıldeniz, Petra, Vadi Rum ve Lut Gölü’nün güzellikleri artık daha kolay keşfedilecek. Bizler de Destination Options kalitesiyle ‘Uçaklı Fiyat Tekliflerimiz’ ile acentelerimize Ürdün’de de hizmet vermeye devam edeceğiz“ dedi.

Ece Delen, “Ürdün tanıtımı için böyle bir organizasyon gerçekleştirdik çünkü dünyanın bir çok ülkesinden Ürdün’e uçaklar dolusu turist giderken Türkiye’den turist gitmediğini bunun nedeninin ise destinasyonun bilinmemesinden dolayı olduğunu tespit ettik. Ürdün; birçok destinasyona göre hem ucuz, hem Perşembe Pazar turlarına uygun, hem vizesiz bir ülke ve biz de 20 yılı aşkındır Ürdün’de incoming tur operatörlüğü yapan Destination Options Ürdün ekibimiz ve ofisimiz ile Türkiye’deki seyahat acentelerinin hizmetindeyiz. Bu bilgileri son tüketiciye aktaracak olan sektörün temsilcilerine bu gecede bir araya getiriyoruz. Bu organizasyon ile ilgili Türkiye Ürdün Büyük elçiliği, Akabe Turizm Otoritesi, Türk Hava Yolları ve marka olarak da üyesi olduğumuz Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği gibi üst düzey ve önemli kuruluşlarında desteğini aldık, hepsi bu gecede Destination Options markasının, bizlerin yanındaydı, bize inandılar, sağ olsunlar var olsunlar“ dedi.

Gecenin sonunda Türk Hava Yolları bilet çekilişi yapıldı ve kazananlar yıl içinde Akabe‘ye gidiş dönüş uçak bileti kazanmış oldu.

Destination Options’tan acentelere kapsamlı Ürdün tanıtım gecesi