Marma Hotel’in yeni genel müdürü belli oldu

Marma Hotel Genel Müdürü Alper Yağcı

Konaklama sektörünün genç yöneticilerinden Alper Yağcı, Maltepe Üniversitesi içerisinde yer alan Marma Hotel’in yeni genel müdürü oldu.

Konaklama sektöründe önemli çalışmalara imza atan genç yönetici Alper Yağcı; Atatürk Havalimanı yakınında yer alan Bricks Airport Hotel’den Maltepe Üniversitesi Kampüsü içerisinde yer alan Marma Hotel’e genel müdür olarak atandı.

Alper Yağcı, İstanbul’da farklı lokasyonlarda yürüttüğü departman ve genel müdürlük görevlerinin ardından, 2018 yılının Aralık ayı itibariyle Marmara Eğitim Köyü’ndeki Marma Hotel’in genel müdürlüğünü üstlenecek.

Alper Yağcı, otel yöneticiliğinin yanı sıra turizm sektöründe yeni yatırımlara ve mevcut işletmelere danışmanlık hizmeti de sağlıyor.

ALPER YAĞCI: FARKLI HİZMET TALEBİ OLAN MİSAFİR KİTLESİNE HİTAP EDECEĞİZ

Turizmde inovasyonun, çok fonksiyonelliğin ve dijitalleşmenin önemini vurgulayan Yağcı; her işletmenin kendi öz kaynaklarıyla yenilik ve işlevselliğin sağlanabileceğini, maliyet yönetiminin de otel yönetmek kadar önemli olduğunu belirtti.

Marma Hotel’in mevcut potansiyeli ve yenilikçi anlayışıyla daha dışarıya dönük bir satış hedefleyen Yağcı, Anadolu Yakası’nda yer alan Marma Hotel’in birçok farklı hizmet talebi olan misafir kitlesine hitap edeceğini söyledi.

Yağcı açıklamasının sonunda amaçlarının; Marma Hotel’in uluslararası kalite ve standartlarda servis verilmesi ve bu bağlamda, sadece Türk değil yabancı firmalara da hizmet sağlanması olduğunu, Türkiye’de üniversite sınırları içerisinde ilk büyük otel tesisi olarak da bunu başaracaklarını ifade etti.