Meeting Point Hotels, İstanbul’da global hizmet ofisini açıyor

Beş marka altında 60’ın üstünde tesisi, 8 ülkedeki 11 bin odası ile uluslararası bir konaklama şirketi olan Meeting Point Hotels, İstanbul’da global hizmet ofisini açıyor.

Dört kıtada, 12 ülkede, 50’den fazla noktada 16 binden fazla odasıyla hizmet veren FTI Group’un yan kuruluşu olan MP Hotels, Türkiye’deki büyümesini ve gelişmesini sürdürüyor.

Merkezi Almanya Münih’te bulunan grup an itibariyle Türkiye’de 11 noktada 3 tanesi kendi çatısı altında bulunan beş markaya ait 13 mülk yönetmekte: Labranda Hotels & Resorts, Kairaba Hotels & Resorts, Desing Plus Hotels ve MP Hotels.

MP Hotels  bu sezon Alaçatı’ya Haziran 2018’de yeni markası ve adı başarıyla tanıtılan Desing Plus Seya Beach Hotel’in yanı sıra Kariraba Alaçatı Beach Resort ve Desing Plus The S Hotel’in de içinde bulunduğu iki otel daha ekledi.

BAŞARILI İSİMLER

MP Hotels Türkiye’ye CEO olarak atanan başarılı otelci A. Murat Oldaç, “MP Hotels son derece dinamik ve etkin, eyleme giden yolda hızlı adımlarla ilerliyor ve Türkiye’nin geleceğine ve kapasitesine olan inancı tam. Bizim amacımız Türkiye’yi en çok tercih edilen, grup içindeki otellerimiz ve dünyanın önde gelen otel ve resortları arasında en yüksek hizmet standardını sağlayan nokta yapmaktır” dedi.

Bir diğer başarılı otelci Adnan Yücel de gruba COO-Operasyon Müdürü olarak katıldı. Yücel konuşmasında şunları belirtti: “Bu ailenin bir ferdi olmaktan heyecan duyuyorum. Eşi benzeri görülmemiş Türk misafirperverliği gösterecek, markalarımıza daimi misafirler kazandırmak adına hizmette mükemmeliyetçiliğe odaklanacağız.”

Bunlarla beraber Metin Sportmen, Türkiye’de Satış İşlemleri Müdürü olarak ekibe katıldı. Cumhur Akdağ, Ege bölgesi Satış Müdürü olarak ekipte yer alırken Sebahattin Mert ise Akdeniz bölgesinden sorumlu olacak isim olarak belirlendi.