Dosso Dossi Hotels yeni otel projesiyle iddialı!

Dosso Dossi Holding CEO’su Hikmet Eraslan

Dosso Dossi Holding iştiraki olan Dosso Dossi Hotels, yeni yatırımlarıyla pazar payını arttırmayı hedefliyor.

Dosso Dossi Holding CEO’su Hikmet Eraslan, 2019 yılı ortalarında hizmete açacakları Dosso Dossi Hotels Yenikapı projesiyle sektördeki iddialarını sürdüreceklerini belirtti.

Türkiye’nin en büyük turizm fuarı 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te 7. salonda E 420 numaralı stantta bulunan ve “En iyi stant” ödülüne sahip özgün standıyla iddiasını bu yıl da sürdüren Dosso Dossi Hotels, 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında çeşitli sürprizler ve profesyonel ekibiyle konuklarını karşıladı.

YENİ PROJE GELİYOR

2019 yılının turizmde rekorların yılı olacağını belirten Dosso Dossi Holding CEO’su Hikmet Eraslan, iki otel ile çıktıkları keyifli yolculuğu daha da ileriye taşımak için ekip arkadaşlarıyla gece gündüz çalıştıklarını da belirterek “Türkiye turizmde büyük bir atak yaşıyor. 2019’da bunun sonuçlarını alacağız. Rekor üstüne rekorların kırılacağına inanıyorum. Turizmi çok sevdik ve güzel ülkemizin geleceği için en önemli sektörler arasında görüyoruz. Biz de, 2019 yılı ortalarında hizmete açacağımız Dosso Dossi Hotels Yenikapı projemizle sektördeki iddiamızı sürdüreceğiz” dedi.

OTEL YATIRIMLARIMIZ SÜRECEK

Yıl boyunca yüzde 92’lere ulaşan oda doluluğu ile kısa sürede İstanbul’un iddialı otelleri arasında yerini alan Dosso Dossi Hotels Downtown İstanbul ve Dosso Dossi Hotel Old City Sultanahmet, misafir memnuniyetinde ise yüzde 95’lik iddialı bir orada sahip.

Bu oranların kendilerini gururlandırdığını söyleyen Dosso Dossi Hotels CEO’su Bülent Eraslan ise, katıldıkları fuarlardan yeni iş birlikleriyle ayrıldıklarını söyledi. Bülent Eraslan, “Katıldığımız her fuar, bizler için başarılı sonuçlar verdi. Fuarlar, potansiyel iş ortaklarımıza ulaşabildiğimiz önemli platformlar. Gördüğümüz ilgi ve aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri daha da cesaretlendiriyor. Otel yatırımlarımız sürecek” dedi.