OTSAD Ortadoğu’nun ünlü şarkıcısını Türkiye’ye davet etti

Last Updated on 23 Mart 2019 by Yaşar Çelik

Kısa adı OTSAD olan Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Genel Sekreteri ve Meili Turizm sahibi Süleyman Yaşar, Körfez ülkelerinin en büyük ülkesi olan Suudi Arabistan Krallığı’na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret programının ilk gününde Suudi Arabistan’ın en zengin petrol şehri olan Dammam’da ünlü iş adamlarını ziyaret etti.

Ortadoğu ve Körfez ülkelerinin en ünlü sanatçısı Waed; OTSAD Genel Sekreteri Süleyman Yaşar’ı ödül gecesine davet etti.

Başarılı turizmci, Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği Kurucusu ve Genel Başkanı Hüseyin Kırk’ın girişimleri ile kurulan kültürümüzün en önemli içeceği olan “KIRK Yıllık Hatırın Sahibi KIRK Zade Türk Kahvesi”nden hediye ederek; KIRK yıl unutulmayan lezzetin yanında tatillerini Türkiye’de geçirmeleri için davetlerde bulunmaya devam etmektedir.

“ÖZEL KIRK ZADE KAHVE” SETİ TAKDİM EDİLDİ

Ünlü sanatçı Waed’e, “Özel KIRK Zade Kahve” setini takdim eden Süleyman Yaşar; ünlü şarkıcıya Türkiye’de tatilini geçirmesi için davette bulundu.

Ünlü sanatçı Waed, Türk halkını ve Türkiye’yi çok sevdiğini ilk fırsatta tatilini Türkiye’de geçireceğini söyledi.

Süleyman Yaşar, son olarak OTSAD Genel Başkanı Hüseyin Kırk ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet N. Ersoy’u ziyaret ettiklerini ve “Turkey Home” standının sadece Dubai’de kuracaklarını ifade etti.