4 Milyar euroluk bütçeli firmalar TravelShopTurkey’in etkinliğinde bir araya geliyor

Last Updated on 9 Nisan 2019 by Yaşar Çelik

Birçok farklı ülkede workshop etkinlikleri düzenleyen TravelShop Turkey, bu kez dünyanın en iyi turizm firmalarını 13-16 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Kuzey Kıbrıs “Cratos Hotel’de” bir araya getiriyor.

Akıllı bir yazılım sayesinde elde edilen veriler; etkinliğe katılacak toplamda 4 milyar euroluk bütçeli turizm organizasyon firmalarının sisteme kaydedildiğini gösteriyor. Şu ana kadar kaydedilen firmaların bugüne kadar yapmış olduğu etkinlik sayısı 5 bin 138. Etkinliklere katılım kişi sayısı ise 5 milyon 322 bin 600. Bu etkinliklerde harcanan tutar kişi başı ortalaması ile 700 euro’yu buluyor.

Dünyanın en iyi düğün planlayıcıları ve M.I.C.E, Leisure Tur Operatörleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde buluşacak! TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, organizasyon hakkında yaptığı açıklamada 127 ayrı ülkede, bin 855 tur operatörünün katıldığı bu etkinliklere alanında en iyi firmaların Kuzey Kıbrıs’a getirileceğini belirtti.

Murtaza Kalender, etkinlik hakkında sorulan sorulara ise şöyle cevap verdi:

ETKİNLİĞE KİMLER KATILABİLİR?

“Oteller, seyahat acenteleri, düğün planlayıcıları, ses sitemi firmaları, süslemeciler, transfer firmaları, turizm sivil toplum kuruluşları gibi tüm turizm firmaları 14 Mayıs’ta düzenleyeceğimiz etkinliğimizde bir masa alarak yer alabilir, etkinlik öncesinde dilediği firmalardan dilediği saatlerde randevu alıp workshop esnasında görüşme yapabilir. Hatta tüm tanıtım materyalleri sisteme üyelik sonrasında tanıtımlarını yapıp sistem içerisinde diğer tur operatörleriyle yazışma gerçekleştirebilirler.

TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender

SPONSORLUKLAR ALIYOR MUSUNUZ?

“Türkiye’deki turizm firmalarının bu etkinlikten daha çok faydalanıp daha iyi reklam yapabilmesi için çok uygun fiyatlara, değişik sponsorluklarımız mevcut. Bunların başında yaka kartı, akşam yemeği ve hediyelik eşyalar gibi herkesin bütçesine hitap edebilecek birçok farklı seçenek bulunmakta.

Sponsorluk detayları için aşağıdaki linkte bulunan PDF belgesinden görüntüleyebilirsiniz.
www.workshoptravelshop.com/presentation/tr/sponsorluk-firsatlari

WEDDING PLANLAYICILARI

TÜRKİYE’DE FİRMALAR SİSTEMİNİZE NASIL KAYIT OLUP RANDEVU ALABİLİRLER?

Bizimle ‘turkey@workshoptravelshop.com‘ adresinden iletişime geçerek sistemimize kayıt olup sistemimizde aktif edildikten sonra tüm tur operatörlerini görerek, randevu takvimindeki müsaitliğe göre randevu talep edebilir veya randevu alabilirler. Hatta talepleri de varsa talep dahi alıp bağlantı kurabilirler.

Leisure Group Detayları

BU ETKİNLİĞİNİZİN DİĞERLERİNDEN FARKI NEDİR?

Bugüne kadar yapılan etkinliklerin hepsinin çok değerli olduğunu biliyoruz ama bu etkinliğin farkı 4 milyar Euro’ya yakın bütçeli firmaların sistemimize kayıt olup Kuzey Kıbrıs’a geliyor olması. Hatta en iyi gördüğümüz firma yetkililerinin tarafımızca karşılanıyor olması daha kaliteli Hosted Buyerların gelmesini sağlamaktadır.

MICE Detayları

TURİZM FİRMALARINA MESAJINIZ NEDİR?

Yapmış olduğumuz sistem dünyada liderlik özelliği taşıyan bir sistem olup an itibariyle 4 milyar Euro’ya yakın ciro yapmış firmalar sistemimize kayıtlıdır. Bunun için turizm sivil toplum kuruluşlarını, turizm firmalarını, bu etkinliğimizde yer almaya davet ediyor ve bunun çok faydalı olacağını düşünerek katılmalarını öneriyoruz.

Yapmış olduğumuz bu etkinliğin benzerinin yurtdışındaki katılım bedeli 10 ile 15 bin dolar arasında. Biz ise çok cüzi bir rakama sektöre kazandırmaya çalışıyoruz. Ümit ediyorum ki Türkiye’deki tüm turizm firmaları duyarlılık gösterip etkinliğimizden yararlanacaktır.”

Bir milyar dolar bütçeli düğün ve MICE sektörü Kuzey Kıbrıs’ta buluşuyor