En çok tercih edilen uçuş rotaları

E-ticaret platformu n11.com, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası’nda “Bilet, Tatil & Eğlence” kategorisinin satışlarını inceleyerek 2019 yılının ilk üç ayında en çok tercih edilen uçuş rotalarını açıkladı.

Buna göre yurt içinde İstanbul-Adana en çok tercih edilen rota olurken, yurt dışında en çok Belgrad’a seyahat edildi.

A’dan Z’ye Sırbistan / Belgrad seyahati için: “Belgrad seyahatinizi güzel kılacak en iyi 10 tavsiye” buraya tıklayınız.

n11.com, kullanıcılarının yurt içinde en çok İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinden kalkan uçuşlara bilet aldığını açıkladı. İstanbul, Ankara ve İzmir kalkışlı uçuşlar n11.com’da satılan toplam kalkış biletlerinin yüzde 51’ini oluştururken listeyi sırasıyla Antalya, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Gaziantep, Van ve Samsun izledi.

Yurt içinde en çok tercih edilen rota: İstanbul-Adana!

Yurt içinde bilet satışlarını inceleyen n11.com, kullanıcıların 2019 yılının ilk üç ayında en çok İstanbul-Adana ve İstanbul-Antalya rotalarına uçtuklarını açıkladı. Bu rotaları sırasıyla Trabzon, İzmir ve Ankara varışlı uçuşlar izledi.

Yurt dışında en çok Belgrad’a uçtuk!

Yurt dışı rotalarını da inceleyen n11.com, 2019’un ilk üç ayında kullanıcılarının en çok Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a seyahat ettiklerini açıkladı. Belgrad’ı sırasıyla Taşkent, Bakü, Londra ve Kiev şehirleri takip etti.