Tailwind Havayolları, İskandinavya ve Kuzey Avrupa’dan uçuşlara başladı

Tailwind Havayolları, 2019 yılı yaz dönemi uçuş destinasyonları arasına İsveç, Norveç, Letonya ve Estonya’yı da ekledi.

İskandinavya ülkelerinden ve Kuzey Avrupa’dan gelecek turistleri Türkiye’nin gözde tatil merkezi Antalya’ya taşıyacak olan Tailwind Havayolları’nın Genel Müdürü Mehmet Bostan, 2019 yaz sezonuna hızlı bir başlangıç yaptıklarını ifade etti.

Mehmet Bostan, sözlerini “Yaz sezonunun yaklaşması ile birlikte yoğun bir programa başladık. Bu sene havacılık sektörünün geçtiğimiz seneden daha pozitif bir dönem geçireceğini öngörüyoruz. Almanya, Belçika, İsviçre ve Fransa ağırlıklı olarak uçuş yaptığımız ülkeler. Şimdi de bunlara İskandinavya ülkelerinden Norveç ve İsveç’i dahil ettik. Bununla birlikte Letonya ve Estonya’dan da charter uçuşlarımızı başlattık. İlerleyen dönemde farklı destinasyonlardan da misafirlerimize Türkiye’nin güzelliklerini görmeleri için eşlik ediyor olacağız’’ şeklinde sonlandırdı.

Yakın doğu ülkelerinden ve Avrupa’nın birçok noktasından Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren havayollunun Kuzey Avrupa’dan Antalya’ya olan uçuşları haftada iki gün Estonya’nın başkenti Talin, haftada bir gün ise Letonya’nın başkenti Riga’dan gerçekleşecek.

Kaynak: airlinehaber.com