Loacal ile Brexit’ten, Game of Thrones turuna kadar eşsiz deneyimler!

Yeni deneyimler kazanmak ve yerellerin gittiği yerleri keşfetmek bir süredir seyahatseverlerin yapılacaklar listesinde ilk sırada geliyor. Gezginlerin işini bu anlamda kolaylaştırmak için kurulan seyahat girişimi Loacal, artık İngiltere’de de birçok farklı deneyim ve tur sunuyor.

Türkiye ve Kıbrıs’ta başlatılan platformda 600’ün üstünde deneyim bulunuyor. Loacal, İngiltere’deyse şimdiden Londra, Liverpool, Manchester, York, Edinburgh, Glasgow gibi şehirlerde 75’ten fazla deneyim sunuyor. Gezginler gastronomi, fotoğraf turu, ektrem spor, yerellerle gezi gibi farklı kategorilerden deneyimleri filtreleyerek seçimlerini yapabiliyor.

Loacal’in amacı hem ailelere, hem solo gezginlere, hem de macera düşkünlerine uygun, oldukça çeşitli aktiviteler ve deneyimleri bir çatı altında toplamak. Bu sayede gezginler Brexit turundan, Game of Thrones turuna kadar eşsiz birçok deneyime Loacal ile ulaşabilecek.

Loacal kurucusu Ayşem Zorlu, “Platformumuzu ziyaret eden herkese mükemmel bir deneyim sunabilmek istiyoruz ve geniş bir deneyim yelpazesiyle farklı şehirlere yayılmak için durmadan çalışıyoruz. İlk müşterilerimizden aldığımız yorumlar çok olumluydu. Bu da bizi turizm pazarında özgün deneyimlere hızla ulaşmak konusunda bir talep olduğuna daha çok inandırdı. Daha fazla müşterimizin Loacal deneyimini tatmasını istiyoruz, bu yüzden lütfen bir sonraki tatilinizi planlarken bizi de aklınızda bulundurun” diyor.

Gezginleri yerel yaşamla buluşturan yeni bir platform: Loacal.com!