Setur’da üst düzey görev değişikliği

Setur’un Mali İşler’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ardan Aksade

Last Updated on 24 Temmuz 2019 by Turizm Günlüğü

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur’da, üst düzey bir görev değişikliği yaşandı. Ardan Aksade 1 Temmuz 2019 itibarıyla, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

İş yaşamına Deloitte İstanbul ofisinde Bağımsız Denetim Bölümü’nde başlayan Aksade, devamında Risk Danışmanlığı Bölümü’nde finansal ve reel sökterde çeşitli risk yönetimi danışmanlığı projelerinde görev aldı. Enerji, bankacılık, sigortacılık, turizm, inşaat, gıda, hava taşımacılığı, otomotiv, tekstil ve dayanıklı tüketim de dahil olmak üzere birçok sektörde denetim ve danışmanlık projeleri yürüttü.

2005’te Koç Holding Denetim Grubu’na katılan Ardan Aksade, Dayanıklı Tüketim Grubu bünyesinde bulunan şirketlerin yurt içi ve yurt dışında denetim çalışmalarında bulundu. 2007 yılında Tüpraş’ta Denetim Müdürü olarak göreve başladı, risk yönetimi ve kurumsal uyum projelerini yürüterek çalışma alanını genişletti. 2017 yılında Tüpraş’ın iştiraki olan Ditaş Deniz İşletmeciliği ve Tankerciliği’ne Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı. Şirketin uluslararası piyasada genişleyen deniz taşımacılığı faaliyetlerine paralel olarak finansal süreçlere liderlik etti. Son olarak Setur’da Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Ardan Aksade, iş yaşamı dışında aktif olarak yelken sporuyla ilgileniyor.