Fairmont Quasar İstanbul’da iki atama

Bilge Şener
Fairmont Quasar İstanbul Pazarlama ve İletişim Direktörü Bilge Şener

Son Güncelleme Tarihi

Fairmont Quasar İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevine Bilge Şener getirildi. Çiğdem Karakaya ise otelin Yetenek ve Kültür Direktörü olarak atandı. 

Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevine Bilge Şener getirildi. Şener, Fairmont Quasar İstanbul’un tüm iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Bilge Şener, pazarlama ve iletişim sektöründe yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip. Kariyerine Garanti Bankası Hazine Bölümü’nde başlayan Şener, sonraki dönemde Alice BBDO, Saatchi & Saatchi, Young & Rubicam, Zarakol Halkla İlişkiler ve Ogilvy PR’da çalıştı. Strateji ve marka yönetimi konusunda geniş deneyimi bulunan Bilge Şener, Fairmont Quasar İstanbul’daki görevine başlamadan önce Galataport ve Mandarin Oriental, Etiler projelerinin iletişim danışmanlığını yürütüyordu.

Fairmont Quasar İstanbul Yetenek ve Kültür Direktörlüğü’ne Çiğdem Karakaya
Fairmont Quasar İstanbul Yetenek ve Kültür Direktörü Çiğdem Karakaya

Fairmont Quasar İstanbul Yetenek ve Kültür Direktörlüğü’ne Çiğdem Karakaya getirildi

Sektörde on yedi yılı aşkın deneyimi bulunan Karakaya, InterContinental ve Mövenpick gibi uluslararası zincirlerde görev aldı. Karakaya, insan kaynakları konusundaki güçlü birikimini ve insan odaklı yaklaşımını bundan böyle Fairmont Quasar İstanbul’da değerlendirecek.