Turizme yeni bir soluk: Hem Boğaz turu, hem konser!

https://www.muzikbogazdangelir.com
www.muzikbogazdangelir.com

‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ konserler serisi, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını dinleyicileriyle İstanbul Boğazı’nda buluşturacak. Koşanadam organizatörlüğünde İDO’nun da desteği ile 23 Ağustos – 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek proje iç turizmi de coşturacak.

Yılda yaklaşık 900 konser organize eden bir konser organizasyon firması olan Koşanadam, ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ projesiyle etkinlik sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından yerli-yabancı dinleyicileri İstanbul’a çekecek olan bu proje, İstanbul turizmini de hareketlendirecek. ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ sayesinde seyahat acenteleri ve oteller de misafirlerine çok özel bir etkinlik sunma fırsatı bulacak.

Boğaz turu eşliğinde yapılacak konserler İstanbul turizmi için yeni bir turizm çeşidi olarak öne çıkacak.

Hem Boğaz’da gemiyle tur atmaya hem de sevdiğiniz sanatçıları dinlemeye hazır mısınız?

Koşanadam organizatörlüğünde İDO‘nun da desteği ile 23 Ağustos – 25 Ekim 2019 tarihleri arasında her cuma günü gerçekleşecek olan ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ konserler serisi, Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını dinleyicileriyle İstanbul Boğazı’nda buluşturacak. Her etkinlik günü saat 19.00’da Beşiktaş İDO İskelesi ve saat 20.15’te Kadıköy İDO İskelesinden yolcu alımı yapılarak, içecek ve aperatif servislerin sunulduğu keyifli bir geceye adım atılacak. Sen de bu müzik ziyafetinin bir parçası olmak istiyorsan biletler Biletix.com‘da.

TURİZMDE İDDİALI PROJE

Son üç yıldır biletli, özgün festival projeleri yaptıklarını söyleyen Koşanadam Organizasyon Genel Müdürü Berkant Acil, “Dinleyicileri Beşiktaş ve Kadıköy iskelelerinden alıp küçük bir tur eşliğinde hem Boğazı gezdireceğiz hem de sanatçılarımızın eşsiz performanslarıyla güzel bir geceye imza atmış olacağız” dedi.

Konser verecek sanatçıları anketler aracılığıyla özenle oluşturduklarını vurgulayan Berkant Acil, şunları ifade etti:

“Biz sadece müzikseverleri değil, aynı zamanda seyahat acentelerine ve otellere bu zamana kadar böylesi yapılmamış bir etkinlik alanı sunuyoruz. Projemizin İstanbul’un iç turizmine fazlasıyla katkı sağlayacağı konusunda iddialıyız!”

Doğu ve Batı’nın birleştiği noktada eşsiz bir müzik şölenine şahit olabileceğiniz ‘Müzik Boğaz’dan Gelir’ projesinin detaylarını Koşanadam Organizasyon Genel Müdürü Berkant Acil ile konuştuk. Bu keyifli röportajımızın devamı için bizi takipte kalın!

İŞTE SANATÇILAR VE KONSERLER

İstanbul Boğazı’nın eşsiz atmosferinde gerçekleşecek bu özel konserler serisinin detayları:

www.muzikbogazdangelir.com

– 23 Ağustos ‘Mehmet Erdem’
Ön grup: Yavuz Akyazıcı ve Funda Akyazıcı

– 30 Ağustos ‘ALPAY’
Ön grup: Yavuz Akyazıcı ve Funda Akyazıcı

– 6 Eylül ‘Birsen Tezer’
Konuk Sanatçı: Hüsnü Arkan. Ön grup: Yavuz Akyazıcı ve Funda Akyazıcı

– 13 Eylül ‘RUBATO’ 

– 20 Eylül ‘Zuhal Olcay’
Ön grup: Yavuz Akyazıcı ve Funda Akyazıcı

– 27 Eylül ‘Ahmet Aslan – Grup Abdal’

– 4 Ekim ‘Feridun Düzağaç’
Ön grup: Yavuz Akyazıcı ve Funda Akyazıcı

11 Ekim ‘Cem Adrian’
Ön grup: Yavuz Akyazıcı ve Funda Akyazıcı

– 18 Ekim ‘Nazan Öncel’

– 25 Ekim ‘Resul Dindar’
Konuk Sanatçı: Ekin Uzunlar