Yıldızların altında bir kamp tatiline ne dersiniz?

Yaz bitmeden, yıldızların altında, doğayla iç içe bir tatil planlamaya ne dersiniz?

Otel, rezervasyon,kalabalık, kahvaltı saatini kaçırma ve iskelede yer tutma derdiniz olmadan dileğiniz yerde kendi tatil deneyiminizi kendiniz yaratabilirsiniz! Çadırınız ve kamp malzemeleriniz Decathlon’dan, yıldızların altında unutulmaz bir tatil için uygun kamp alanını seçmek sizden!

SPF 50+ güneş koruması sağlaya, konforlu bir uyku için ısı yalıtımlı ve gün ışığını geçirmeyen Quechua Fresh & Black çadır; UV korumalı gölgelikler ve kıyafetler, eksiksiz ve az yer kaplayan Quechua’nın ödüllü tasarımı Kamp Mutfak seti, kendinizi yatağınızda kadar rahat hissettirecek uyku tulumları; yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutacak özel sırt çantaları,kamp aydınlatmaları, termoslar, katlanır yemek masa ve sandalyeleri gibi kampla ilgili yüzlerce ürün Decathlon mağazalarında.

Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerini kazanan, 2 saniyede kurulabilen ve kolayca toplanan ‘Quechua 2 Second’ çadırlar, duştan mutfak ünitesine her ihtiyaca yönelik kamp ekipmanları, doğa yürüyüşü kıyafetleri, arazi yürüyüşlerine uygun ayakkabılar ve sırt çantaları gibi yüzlerce ürünü Decathlon’dan uygun fiyata alarak, doğa ve sporla iç içe bir tatil planlamaya hemen başlayın!

Decathlon’un kampla ilgili tavsiyelerine göz atmak isterseniz: https://blog.decathlon.com.tr/category/kampcilik/

Online alışveriş için: decathlon.com.tr

KAMP TATİLİ HABER ÖNERİLERİMİZ: