14 bin acentayı bir araya getirecek

MSC Grandiosa

MSC Cruises firmasının en yeni amiral gemisi MSC Grandiosa’nın tanıtım etkinlikleri Fransa’nın St. Nazaire bölgesinde başlayacak, gemi resmi olarak 31 Ekim’de hizmete sunulacak.

MSC Cruises, MSC Grandiosa gemisinin açılış etkinlikleri sırasında 14 binden fazla seyahat acentesi ile en geniş kapsamlı tanışmasını gerçekleştirecek.

ACHILLE STAIANO: EN ÇEVRECİ GEMİLERDEN BİRİ OLACAK

MSC Cruises Global Satış Başkan Vekili Achille Staiano, düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

“MSC Grandiosa’nın geniş kapsamlı tasarlanmış olan etkinlikleri ve kutlamaları, misafirler için olduğu kadar seyahat acenteleri de düşünülerek özenle hazırlandı. Mümkün olduğu kadar fazla iş ortağımızın bu özel deneyimi yaşayabilmeleri ve gemide uzun süre vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla birden fazla limanda gecelemeye olanak sağlayacak şekilde bir program hazırladık.”

Staiano ayrıca; “Gelecekte MSC Grandiosa, denizlerdeki en çevre dostu gemilerden biri olacak ve bu nedenle tüm iş ortaklarımızın kullanımlarına, çevre idaresi uygulamaları ve diğer girişimler üzerine odaklanan eğitim amaçlı MSC Masters e-öğrenme platformunu sunacağız. Böylelikle partnerlerimizin, son çevre dostu teknolojiler ve onların uygulamalarına ilişkin, dilediklerinde misafirleri ile de paylaşabilecekleri gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayacağız.” dedi.

ALL STARS OF THE SEA ÖDÜL TÖRENİ

Açılış etkinlikleri esnasında Dünya çapında 80’den fazla ülkede MSC Cruises ile işbirliği içinde olan seyahat acentelerinin çabalarını ve başarılarını ödüllendirebilmek amacıyla, ‘All Stars of the Sea’ ödül töreni de düzenlenecek.

All Stars of the Sea etkinliğinde Türk seyahat acenteleri 7 Kasım günü 5 ayrı kategoride ödüllendirilecek.

23 KASIM’DA SEFERLERİNE BAŞLAYACAK

Ayrıca 9 Kasım akşamı Hamburg’da denize indiriliş töreni gerçekleştirilecek olan MSC Grandiosa, çevre ve iklim göz önünde bulundurularak çok düşük enerji ile ışık tüketimi sağlanacak. Uluslararası ışık sanatçısı Michael Batz, geminin göz kamaştırıcı şekilde aydınlatılmasını sağlayacak.

MSC Grandiosa Batı Akdeniz’de; Cenova, Civitavecchia, İtalya; Palermo, Sicilya; Valetta, Malta; Barselona, İspanya ile Marsilya, Fransa olmak üzere altı biniş limanıyla 23 Kasım’dan itibaren 7 gecelik seferlerine başlayacak.