İşte Rus tur operatörlerinin 2020 yaz sezonu Antalya programları…

Rus tur operatörleri, 2020 yılı yaz sezonu için Antalya’ya yönelik hem kapasite artışına hem de Rusya’dan Antalya’ya yönelik uçuş noktalarında artışa gitti. İşte Rus operatörlerinin 2020 Antalya’ya yönelik programlarının kapsamı…

Rus tur operatörlerinin temsilcileri 2020 yaz dönemi için Antalya’ya yönelik uçuş, tur ve tatil programlarındaki değişiklikleri paylaştı. Rus operatörlerinin bir çoğu 2020 yaz dönemi için hem koltuk kapasitelerini hem de Antalya’ya düzenledikleri uçuşlara yönelik noktaları arttırma kararı aldı.

ANEX TOUR RUSYA’NIN 41 NOKTASINDAN ANTALYA’YA UÇACAK

Bu kapsamda Anex Tour, uçuş programına Saratov, Vladikavkaz ve Vladivostok kentlerinde oluşan talep artışının sonrasında bu kentleri de uçuş noktaları arasına ekledi. Bu kararın ardından Anex Tour Rusya’nın 41 noktasından Antalya’ya uçuş düzenleyecek.

TUI RUSSIA UÇUŞ NOKTALARINA RUSYA’NIN 17 YENİ KENTİNİ EKLEDİ 

TUI Russia da 2019 yılının yaz sezonunda Rusya’nın 20 kentinden gerçekleştirdiği Antalya uçuşları için 17 yeni noktayı daha ekleyecek. Bu kentler arasında Arkhangelsk, Astrahan, Barnaul, Vladikavkaz, Volgograd, Irkutsk, Kemerovo, Magnitogorsk, Murmansk, Omsk, Orenburg, Saratov, Surgut, Syktyvkar haftanın her günü olmak üzere; Tomsk, Ulyanovsk ve Khabarovsk (bu üç noktadan her iki haftada bir uçuş düzenlenecek) yer alacak.

Bunun yanı sıra TUI Russia, 2020 yılının yaz sezonunda Moskova’dan Antalya’ya seyahat edecekler için Ural Airlines, S7 ve Azur Air’in yanı sıra haftanın her günü düzenleyeceği uçuşlarıyla Onur Air opsiyonunu da sunacak. Onur Air, Moskova uçuşlarını Sheremetyevo Havalimanı’ndan gerçekleştirecek.

TEZ TOUR SON AŞAMADA

Russian Travel Digest’ın haberine göre; 2020 yaz sezonu için Antalya’ya yönelik uçuş programını oluşturan Tez Tour ise son aşamaya yaklaştı.

Tez Tour Halkla İlişkiler Departmanı Direktörü Svetlana Baranova; “Ortalama olarak tatil bölgelerine yönelik uçuşlarının kapasitesini iki kat arttıracaklarını; tarifeli ve charter uçuşlarla Rusya’nın 18 kentinden uçuş imkanıyla Türkiye için tatil paketi sunacaklarını” belirtti.

INTOURIST KESİN KARARINI AY SONUNDA AÇIKLAYACAK    

Rusya’nın önde gelen tur operatörlerinden Intourist; ise 2020 yaz sezonu için henüz geçen seneki programında herhangi bir değişikliğe gitmedi.

Intourist İcra Direktörü Sergey Tolchin; yaptığı açıklamada: “Ocak ayının sonuna doğru uçuş programının genişletilmesine gerek olup olmadığına karar vereceğiz. Şimdilik Antalya’ya yönelik uçuşların Rusya’nın 13 noktasından Red Wings havayolu firması ile gerçekleştirilmesi planlanıyor” dedi.

BIBLIO GLOBUS’DA ŞİMDİLİK DEĞİŞİKLİK YOK

Bir diğer Rus tur operatörü Biblio-Globus da 2020 yaz sezonu için Antalya uçuş programında herhangi bir değişikliğe gitmedi.