TÜRSAB, üyelerinin genel merkez önünde basın açıklaması yapmasını neden istemedi?

Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar Çelik, TÜRSAPNET Kurucu Moderatörü Cemal Kızıltan ile videolu bir röportaj gerçekleştirdi. Videoyu montajsız olarak sizinle paylaşıyoruz.

19 yıllık sosyal medya hareketi TURSAPNET neden sahaya indi? TÜRSAB neden üyelerinin basın açıklamasına katılmadı? TÜRSAB, üyelerinin bina önündeki basın açıklamasına neden izin vermedi? Tüm bu soruları Fairmont Otel’de düzenlenen basın toplantısı sonrası özel röportajda TURSAPNET Kurucu Moderatörü Cemal Kızıltan’a sorduk…

Turizmciler ve Seyahat Acentaları Platformu (TURSAPNET) üyeleri 6 Ekim tarihinde İstanbul saat: 10.30’da Taksim CVK Otelde bir araya geldikleri Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüşmelerinin ardından kamu ve ilgili mercilerden talep ve beklentilerini saat 14.00’de Mecidiyeköy Fairmont Hotel’de düzenledikleri basın açıklamasıyla paylaştı. (Haberimizin detaylarını öğrenmek için tıklayın: İşte acentaların Bakan Ersoy’a ilettikleri talepler)

Gelişmeler sonrası merak edilenleri sorduğumuz TURSAPNET Kurucu Moderatörü Cemal Kızıltan, açık açık hangi mesajları verdi? Üyeler gecenin bir yarısı aldıkları haberle neden şok oldu? İptal kararını kim verdi ve bu kararı kim, nasıl söyledi? Bunun için üyeler hangi önemli isimle görüştü? O görüşmede neler konuşuldu? TURSAPNET’in asıl amacı ne? İşte tüm bu soruların yanıtlarını Cemal Kızıltan şöyle açıkladı:

Röportaj: Yaşar Çelik – Yayına hazırlayan: Sahra Gülal

Haber Önerisi:

Seyahat acenteleri, TÜRSAB Genel Merkez önünde bir araya geliyor

Acentalara bir iyi bir de kötü haber

Bakan Ersoy: TÜRSAB bir kez bile benden randevu istemedi!

İşte acentaların Bakan Ersoy’a ilettikleri talepler… VİDEO HABER