İngiliz tur operatörü Antalya uçuşları için tarih verdi

Last Updated on 27 Ekim 2020 by Turizm Günlüğü

İngiltere merkezli tur operatörü Jet2holidays ve havayolu firması Jet2.com, askıya aldığı uçuşlarından bir kısmı için başlangıç takvimini açıkladı.

İngiltere merkezli tur operatörü Jet2holidays ve havayolu firması Jet2.com, sosyal medya hesabı üzerinden askıya aldığı uçuşlarının bir kısmı için başlangıç tarihlerini paylaştı.

JET2.COM ANTALYA UÇUŞLARINA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Listede Antalya da yer aldı. Buna göre İngiliz tur operatörü Antalya uçuşlarına 15 Kasım tarihinden itibaren yeniden başlamayı planlıyor.

JET2.COM’UN KANARYA ADALARI UÇUŞLARI

İngiltere’nin Kanarya Adaları’nı yeniden seyahat koridoru listesini eklemesinin ardından Jet2.com, Tenerife uçuşlarına 30 Ekim, Lanzarote uçuşlarına 31 Ekim, Fuerteventura ve Gran Canaria uçuşlarına 1 Kasım tarihlerinde başlayacağını duyurdu.

İngiliz tur operatörü İtalya’ya yönelik Roma uçuşlarına 26 Kasım, Venedik uçuşlarına ise 11 Şubat tarihinde başlamayı planlıyor.

İspanya anakarasında yer alan Alicante, Barselona, Malaga, Balear Adaları’ndan Palma de Mallorca ve Portekiz’de Faro’ya yönelik uçuşların başlangıç tarihi olarak 11 Şubat açıklandı.

BODRUM, DALAMAN VE İZMİR UÇUŞLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Jet2.com tarafından yapılan güncelleme notunda daha önce askıya alınan Bodrum, Dalaman ve İzmir uçuşlarına yönelik başlangıç tarihi yer almadı.

Daha önce İngiliz turizm haber sitelerinde Jet2.com’un, Dalaman uçuşlarına 26 Mart 2021’den, İzmir ve Bodrum uçuşlarına ise 29 Nisan 2021’den itibaren yeniden başlayacağı öne sürülmüştü.