İngiliz tur operatöründen Antalya uçuşları için erteleme kararı

İngiltere merkezli tur operatörü Jet2holidays ve havayolu firması Jet2.com, askıya aldığı uçuşlarından bir kısmı için başlangıç takvimini revize etti. Jet2.com, 15 Kasım’da başlamayı planladığı Antalya uçuşları yeni başlangıç tarihini açıkladı.

İngiltere merkezli tur operatörü Jet2holidays ve havayolu firması Jet2.com, sosyal medya hesabı üzerinden askıya aldığı uçuşlarının başlangıç tarihlerini revize ederek; yeniden paylaştı.

JET2.COM ANTALYA UÇUŞLARINA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Listede Antalya da yer aldı. Buna göre daha önce 15 Kasım tarihinde başlamayı planladığı Antalya uçuşlarının, başlangıç tarihini 3 Aralık tarihine ertelediğini duyurdu.

JET2.COM’UN KANARYA ADALARI UÇUŞLARI

İngiliz tur operatörü Jet2.com, Kanarya Adaları’na yönelik Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura ve Gran Canaria uçuşları için başlangıç tarihini ise 3 Aralık olarak revize etti.

Jet2, Venedik uçuşlarına ise 11 Şubat tarihinde başlamayı planlıyor.

İspanya anakarasında yer alan Alicante, Barselona, Malaga, Balear Adaları’ndan Palma de Mallorca’ya yönelik uçuşların başlangıç tarihi ise 11 Şubat olarak açıklandı.

BODRUM, DALAMAN VE İZMİR UÇUŞLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Jet2.com tarafından yapılan güncelleme notunda daha önce askıya alınan Bodrum, Dalaman ve İzmir uçuşlarına yönelik başlangıç tarihi yer almadı.

Daha önce İngiliz turizm haber sitelerinde Jet2.com’un, Dalaman uçuşlarına 26 Mart 2021’den, İzmir ve Bodrum uçuşlarına ise 29 Nisan 2021’den itibaren yeniden başlayacağı öne sürülmüştü.