Dünyanın en prestijli turizmcileri İstanbul’a geliyor

TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ve ISTTA Başkanı Yalçın Aydın

Dünyanın karar verici turizm mekanizmalarının önemli isimleri 05-08 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da buluşuyor.

TravelShop Turkey ve İstanbul Turizm Derneği (ISTTA) işbirliğiyle düzenlenecek etkinlikle uluslararası turizm otoriteleri ve MICE Turizmi Profesyonelleri, Luxury MICE B2B Çalıştay ve Konferansıyla İstanbul Pullman Hotel’de 05-08 Nisan 2021 tarihleri arasında ağırlanacak.

Aralarında Amerika Tur Operatörleri Birliği Başkanı Terry Dale, Dünya Gastronomik Seyahatler Derneği Başkanı Eric Wolf, Dünya Sağlık Turizmi Derneği Başkanı Thomas Klein, Amerika Seyahat Acentecileri Birliği Başkanı Robert Duglin gibi dünyaca tanınmış ve ödüllü siması İstanbul’da Türk Turizm Profesyonelleriyle buluşacak. Etkinlikle ilgili tüm detayları ve konuşmacıların sürekli güncellenen listesi için tıklayın: https://www.workshoptravelshop.com/luxuryb2b2021/

“TURİZM GELİRİNDEKİ KAYBI BU TÜR İDDİALI ÇALIŞMALARLA TELAFİ EDECEĞİZ”

Etkinlik ile ilgili demeç veren ISTTA Başkanı Yalçın Aydın, böylesine mühim bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan ötürü duyduğu mutluluğu şöyle dile getirdi:

“Belki de dünyada ilk defa bu kadar üst düzey STK yetkililerinin bir araya Türkiye’de gelmiş olmasından dolayı gurur duyuyoruz zira bu durum ülkemizin tanıtımı ve prestiji açısından büyük önem arz etmektedir. ISTTA olarak, 2020 yılındaki turizm gelirleri kayıplarını bu tür iddialı çalışmalarla yerine koyup telafi etmeyi hedefliyoruz. Turizm sektörünü, geçirmekte olduğumuz zor zamanlardan sonra bir araya getirecek olmaktan ötürü de ayrıca sorumluluk duyuyoruz.”

DÜNYADA BİR İLK

Konuyla ilgili olarak TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender de söz alırken, dünyada bir ilki Türkiye’de gerçekleştireceğinden ötürü kıvanç duyduğunu ifade etti.

Murtaza Kalender, “Yapmış olduğumuz bu özel çalışmayla, dünyada en tanınmış turizm otoritelerini konuşmacı vasfıyla Türkiye’de ağırlarken bir yandan da 300’ün üzerinde Yabancı Turizmci Alım Heyetini de yerel meslektaşlarımızla bir araya getireceğiz” dedi.

Tüm turizmci meslektaşlarını bu etkinlikte yer almaya davet eden Murtaza Kalender, ister ziyaretçi statüsünde ister masa veya stant satın alarak da etkinlikte yer alınabileceğini ve detaylı bilgiler için, ilgilenenlerin support@workshoptravelshop.com’a elektronik postayla ulaşabileceklerini belirtti.

“Tüm Turizmci paydaşlarımızın bu önemli etkinlikten faydalanmasını önemle arz ediyoruz” diyerek sözlerine son veren Kalender, tüm sektör bileşenlerine iyi bir sezon temennisinde bulundu.

ETKİNLİKTE KONUŞMACI OLARAK YER ALAN İSİMLER