Wyndham yeni markasıyla Gürcistan’da

Last Updated on 6 Eylül 2021 by Turizm Günlüğü

Wyndham Hotels & Resorts, “Registry Collection Hotels” markasını Tiflis merkezindeki oteliyle Gürcistan’a taşıyor.

95’e yakın ülkede bulunan yaklaşık 9 bin oteliyle tesis sayısı bazında dünyanın franchise veren en büyük otel şirketi Wyndham Hotels & Resorts, en yeni markası Registry Collection Hotels’i Tiflis’te yeni inşa edilen 100 odalı bir otel ile Gürcistan pazarıyla buluşturduğunu açıkladı.

2023 yılı başında açılması beklenen ve bir Registry Collection Hotels tesisi olan The ART Tbilisi, şehrin tarihi merkezinde Abanotubani’de yer alacak.

WYNDHAM 21. MARKASIYLA TİFLİS’TE

Wyndham, 21’inci markası Registry Collection Hotels’i bu yıl Haziran ayında açılan Grand Residences Riviera Cancun ile tanıtmış ve büyüyen portföyüne lüks bir seçenek eklemişti.

Şehrin geleneksel tuğla evleriyle tarihi ve canlı merkezinin göz alıcı manzarasına bakan bir tepede yer alan bu yeni otel, tam karşısındaki tarihi kaplıcalar ve sülfür banyoları da dahil olmak üzere Tiflis’in başlıca ziyaret noktalarına kolayca erişim imkanı sağlayan bir noktasında, dinlenme seçeneği sunacak.

“YENİ MARKAMIZI BU ÜLKEYLE BULUŞTURMAKTAN BÜYÜK BİR GURUR DUYUYORUZ”

Wyndham Hotels & Resorts Avrupa, Ortadoğu, Avrasya ve Afrika (EMEA) Başkanı Dimitris Manikis, “En yeni markamız, bir yandan özgün fikirlerini korurken, Wyndham Hotels & Resorts’un dünya genelindeki büyüklüğüne, kapasitesine ve bağlılığına erişmek isteyen bağımsız lüks otel sahipleri için ideal bir seçenek oluşturuyor ve bu seçenek, sektörümüzün küresel pandeminin getirdiği zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığı bu dönemde daha da büyük bir anlam taşıyor. Gürcistan, göz alıcı mimarisi, zengin kültürü, enfes mutfağı ve gezilecek çok sayıda tarihi bölgesiyle çok gözde bir ziyaret merkezi haline geldi ve biz de Registry Collection Hotels markamızı bu ülkeyle buluşturmaktan büyük bir gurur duyuyoruz” dedi.

Wyndham’ın Gürcistan’daki portföyünde Wyndham Grand Tbilisi, Wyndham Batumi, Ramada by Wyndham Tbilisi Old City ve Ramada Encore Tbilisi otelleri bulunuyor ve şirketin ülkedeki proje stokunda 11 otel daha yer alıyor.