Mutfağını yenilemek isteyenler için yılın fırsatı İntema’dan

Dünyadaki güncel trendleri ustalıklı tasarım ayrıntılarıyla birleştirerek koleksiyonunu baştan başa yenileyen İntema Mutfak’ta Ekim Ayı Kampanyası başladı.

Kampanya ile, mutfağı yemek pişirilen bir yer olmanın ötesinde bir yaşam alanı olarak konumlandıran İntema’nın tüm yeni tasarım mutfaklarına %35 indirimle sahip olma, ayrıca seçili kapak gruplarında ilave %30’a varan indirimden yararlanma fırsatı sunuluyor.
Türkiye çapındaki tüm İntema bayilerinde geçerli olacak kampanya, 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Mutfak tezgahlarında yıl sonuna kadar avantajlı fiyatlar

İntema, tüketicilerine Ekim Ayı İndirim Kampanyası’na ek olarak seçili mutfak tezgahlarında da indirim fırsatı sunuyor.

Dekton ve Silestone serisi için 12 farklı tezgah renginde cazip fiyat avantajları, İntema’ya özel işbirliği ile yıl sonuna kadar devam edecek.

5 farklı stilden oluşan yepyeni bir koleksiyon

İntema, en güncel trendlerin tasarım ayrıntılarıyla birleştiği yeni koleksiyonunda, siyah, lacivert gibi iddialı renklerden yeşilden maviye uzanan taze ve dingin renklere, modern sahil evinden yuva sıcaklığını yansıtan “homey” stiline değişen çizgilerle, mutfaklara farklı beğenilere uygun güncel bir bakış getiriyor.

İntema Mutfak tasarım ekibinin titiz geliştirme sürecinin ardından hazırlanan yeni koleksiyon, dünyadaki güncel mutfak anlayışının en çarpıcı özelliklerini İntema kalitesiyle birleştiren “Fresca”, “Prime”, “Inova”, “Toscana”, “Vega” adlarıyla 5 farklı stilden oluşuyor.

Eczacıbaşı güvencesiyle satışa sunulan İntema, tasarımın her aşamasında uzman desteği ve kişiye özel çözümlerle, kullanıcının tam stiline uygun olarak kişiselleştirilmiş mutfaklar yaratma olanağı sunuyor. Hem yemek hazırlamak hem de yemek için kullanılabilen çok işlevli ada üniteleri, her çeşit yiyecek ve gerecin depolanabildiği kiler dolapları, şık olduğu kadar rahat ve kullanışlı tasarımlar, mutfakta geçirilen zamanı keyfe dönüştürüyor.