Hyatt Regency İstanbul Ataköy’de üç yeni atama

Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün kadrosuna üç yeni isim! (Soldan Sağa Fırat Tekin, Ömer Esen, Serkan Öztürk)

Hyatt Regency İstanbul Ataköy ’ün kadrosuna üç yeni isim katıldı. Finans Direktörü görevine Fırat Tekin, Yiyecek İçecek Direktörü görevine Serkan Öztürk atanırken, otelin Executive Chef’i ise Ömer Esen oldu.

Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün Finans Direktörü Fırat Tekin

Fırat Tekin – Finans Direktörü

23 yıllık kariyerinde Six Senses, Soho House, Grand Hyatt İstanbul, Sheraton Voyager Antalya, Club N Holiday Village, Club Pasific Holiday Village gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet veren Tekin, ayrıca Hyatt markasının yurtdışındaki birçok yeni açılış oteline de destek verdi. Fırat Tekin Mayıs 2022 itibarıyla Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün Finans Direktörü olarak kariyerine devam ediyor.

Hyatt Regency Ataköy Executive Chef Ömer Esen

Ömer Esen – Executive Chef

21 yıllık kariyerinde Radisson Blu Bosphorus, Novotel Bishkek City Center, Radisson Blu İstanbul Hotel & Spa, Sheraton İstanbul Maslak, Hilton Adana, The Marmara Bodrum, Pasha Restaurant UK gibi sektörün önde gelen markalarında görev alan başarılı şef, kariyerine bir çok ödül de sığdırmış; Türkiye dışında katıldığı Almanya, Kore ve Rusya’daki yarışmalardan da ülkesine madalyalarla dönmüş. Ömer Esen Nisan 2022 itibarıyla Hyatt Regency Ataköy’ün Executive Chef’i olarak kariyerine devam ediyor.

Hyatt Regency Ataköy Yiyecek İçecek Direktörü Serkan Öztürk

Serkan Öztürk – Yiyecek İçecek Direktörü

21 yıllık kariyerinde JW Marriott Bosphorus, Shangri-La Bosphorus İstanbul, Marriott Şişli İstanbul, The Ritz-Carlton İstanbul, Courtyard by Marriott İstanbul, Novotel gibi sektörün önde gelen markalarına hizmet veren Öztürk, Mayıs 2022 itibarıyla Hyatt Regency Ataköy’ün Yiyecek İçecek Direktörü olarak kariyerine devam ediyor.

Hyatt Regency İstanbul Ataköy

Türkiye’deki tek Hyatt Regency oteli olan Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Marmara Denizi kıyısında 17 katlı geniş atriyumu ve özel tasarımı ile dikkat çekiyor. Otel, hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden konuklara yönelik ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Tasarımda geleneksel Osmanlı motifleri ile modern çizgileri başarılı bir şekilde birleştiren otelin 284 konuk odası ve suiti bulunuyor. Otelde lobi katında yer alan ve Doğu Akdeniz mutfağının seçkin lezzetlerine yer veren Brizo Restoran, 17.  katında açık terasa da sahip Vue Rooftop; havuz barı, kapalı ve açık yüzme havuzları ile tam donanımlı fitness merkezine sahip Levana Spa & Fitness ve etkinlik salonları yer alıyor.