Rusya’nın 3 kentinden daha Türkiye’ye uçacak

Last Updated on 15 Haziran 2022 by Turizm Günlüğü

Azur Air, yaz sezonu için Türkiye’ye yönelik uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. Azur Air, Rusya’nın 3 kentinden daha Antalya ve Dalaman’a uçuş düzenleyeceğini duyurdu.

Azur Air, Rusya’nın üç kentinden daha Türkiye’ye charter uçuşları düzenleyecek.

Azur Air, Nizhny Novgorod’dan Antalya’ya; Ufa ve Yekaterinburg kentlerinden Antalya ve Dalaman uçuşlarına başlayacağını duyurdu.

ANTALYA UÇUŞLARI

Azur Air, Nizhny Novgorod’dan Antalya’ya 18 Haziran’dan itibaren Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 2 uçuş gerçekleştirecek.

Yekaterinburg ve Ufa’dan Antalya’ya 18 Haziran’dan itibaren haftanın her günü uçuş düzenlenecek.

DALAMAN UÇUŞLARI

Yekaterinburg – Dalaman uçuşları 21 Haziran’dan itibaren Salı ve Cuma günleri olmak üzere haftada iki uçuş; Ufa – Dalaman uçuşları 22 Haziran’dan itibaren Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada iki uçuş gerçekleştirilecek.

Azur Air, Nizhny Novgorod, Ufa ve Yekaterinburg’dan düzenleyeceği uçuşlarda Rus tur operatörlerine blok koltuk satışı da gerçekleştirecek.

Hatırlanacağı üzere Azur Air geçen haftada Rusya’nın Novosibirsk ve Krasnoyarsk kentlerinden Antalya’ya uçuş düzenleyeceğini duyurmuştu.

Rus turizm medyasının aktardığı duyumlara göre Azur Air, Rusya’nın iki kentinden daha Türkiye’ye yönelik uçuş düzenlemeyi planlıyor. Bu uçuşların ve uçuş noktalarının detayları ise henüz paylaşılmadı.