İstanbul Global Turizm Buluşması İçin Saflarını Sıklaştırıyor: Globemeets B2B Networking Etkinliği Kapıda

2023'te Otellerin Banka Kredisi Borçları Rekor Kırdı!
2023'te Otellerin Banka Kredisi Borçları Rekor Kırdı!

Last Updated on 27 Temmuz 2023 by Turizm Günlüğü

İstanbul, turizm sektörünün en önemli etkinliklerinden biri olan Globemeets B2B Networking Etkinliği için hazırlıklarını tamamlıyor. Bu büyük buluşma, global ve yerel turizm temsilcilerini bir araya getirerek sektörü yeni bir canlılık dönemine taşımayı hedefliyor. İstanbul Global Turizm Buluşması

Global ve yerel turizm temsilcilerini 22 Eylül Cuma günü buluşturmaya hazırlanan Globemeets B2B Networking Etkinliği, turizmin tüm bileşenleninin desteğiyle güçlenmeyi sürdürüyor. Mekân sponsoru olan JW Marriott Hotel İstanbul Marmara Sea’de gerçekleştirilecek etkinlik, turizm sektörü temsilcilerini bir araya getirecek.

Globemeets B2B Networking Etkinliği: 30 Farklı Ülkeden Acentalar, Turizm Ofisleri ve Havayolları İstanbul’da Buluşacak

Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği (I-MICE) Başkanı Hüseyin Kurt
Globemeets Kurucu Ortağı Hüseyin Kurt

Toplam 300 turizm elçisinin bir araya geleceği organizasyonun sonunda katılımcılar etkinliğin destekçisi Fişekhane’de keyifli dakikalar geçirecekler. Sektör kurum ve kuruluşlarının etkinliğe verdiği desteğin önemine değinen Globemeets Kurucu Ortağı Hüseyin Kurt, “Katılımcılarımızın mutlu ve memnun ayrılmaları için turizm sektörünün tüm bileşenleri destek vermek için kolları sıvadı. Güçlerimizi birleştirerek sektörün ihtiyacı olan can suyunu sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi. Etkinlik İstanbul’dan davetli ve 22 ayrı şehirden hosted buyer olarak davetli olacak MICE segmenti, etkinlik yönetimi, kongre alanında çalışan acentalar, outgoing incentive, leisure, FIT ve outgoing kültür turizmi alanında çalışan acentalar, 30 ayrı ülkede lokal acenta hizmeti veren DMC’ler, turizm ofisleri ve havayollarını bir araya getiriyor olacak.

Globemeets B2B Networking Etkinliği: Konaklama ve Ulaşım Sponsorlarıyla Güçleniyor

Şehir dışından hosted buyer olarak etkinliğe katılım sağlayacak olanların uçak bileti, konaklama ve transfer masrafları da Globemeets destekçilerinin katkılarıyla karşılanacak. Etkinlik sponsorları arasında 2K Kaliteli Kurumsal, Arkadyas, Bekup Reklam, EMN Production, Deha Ozalit, Event Medya, Photier, Setup Catering, System Transport, Türk Hava Yolları etkinliğin bulunuyor.

Globemeets B2B Networking Etkinliği, Sektörün Önde Gelenlerinin Desteklediği Bir Etkinlik

Özel davetiye ve akreditasyon ile katılımın sağlanacağı etkinliği destekleyen kurumlar arasında ise Uluslararası MICE Endüstrisi Derneği, İstanbul Seyahat Acentaları Tanıtım ve Geliştirme Derneği, MPI Turkey Club, Pazarlama İletişimcileri Derneği, Site Turkey, Tüm Etkinlik Teknolojileri Sektörü Derneği, Türkiye Uluslararası Etkinlikler Derneği yer alıyor.

Globemeets B2B Networking Etkinliği’nin medya işbirlikçileri arasında, turizm sektöründeki güncel turizm haberleriyle bilinen Turizm Günlüğü de yer alıyor.