Amerika’nın turizm cennetinde ev sahibi olmak için müthiş fırsat

Neo Yapı, Amerika’nın en hızlı değerlenen mülklerinin bulunduğu turizm cenneti Orlando’daki prestijli villa projesi Neo Florida Homes ile bu ülkede yaşam hayali kuran ve yatırım yapmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Kaliteli ve yenilikçi yaşam alanları yaratmak üzere 2000 yılında kurulan Neo Yapı, inşaattan mimariye, statik dizayndan pazarlamaya kadar çok birimli bir yapıya sahip. Ardında 45 yıllık bir bilgi birikimi, deneyim ve binlerce ev sahibi aileler bulunan Nero Yapı, bugüne kadar Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Yaşam, Neo Park, Neo Garden, Neo Studio, Neo Gölpark ve Neo Bolluca gibi çok önemli projelere imza attı. 2016’da Amerika’da kurduğu ortaklık projesi ile Florida eyaletinde de ses getiren projelere imza atmaya başlayan Neo Yapı, bu projelerin ilki olan Neo Golden Palms’ı Orlando’da hayata geçirdi. 2016 yılında başlayan ve 1.fazı tamamlanan projede yaşam başladı.

Neo Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Aydın

ORLANDO: YATIRIM DEĞERİ VE YAŞANABİLİRLİK ANLAMINDA ABD’DE BAŞLI BAŞINA MARKA BİR KENT

Amerika Birleşik Devletleri’nin 50 eyaletinden biri olan Florida’da bulunan Orlando; yıl boyunca güneşli olan havası, yüksek hayat kalitesi ve cazibesi ile dünyanın her yanından insanların akın ettiği popüler bir şehir. Amerika’da okul imkanları, gençlik spor kulüpleri başarısı ve düşük suç oranı açısından en iyi 3 şehri arasında bulunan Orlando, yatırım değeri ve yaşanabilirlik anlamında da son yıllarda kendi başına bir markaya dönüştü. Her yıl Türkiye’ye gelen turist sayısının neredeyse iki katı kadar insanı ağırlayan şehir, turistlerin en çok rağbet ettiği Amerikan şehirlerinden biri. Ayrıca, merkezi lokasyonu sayesinde Orlando’dan kısa bir araba yolculuğu ile Meksika Körfezi, Atlantik Okyanusu ve Daytona Sahili’ne ulaşabiliyorsunuz. Eğlence ve heyecanın merkez üssü sayılan Orlando’daki, efsanevi eğlence parkları, muhteşem müzeleri ve şehrin sunduğu diğer turistik olanakları ziyaret etmek kabaca bir hesapla 67 gün sürüyor. 15 hektarlık Disneyland, dünyanın en büyük Legoland’i, Sea World ve Universal Studios’un içinde bulunduğu 20’nin üzerinde tema parkı ile her yıl 70 milyon turisti ağırlayan Orlando, Amerika’nın en hızlı değerlenen mülklerinin olduğu bir kent. 168 golf sahası, 800 tenis kortu ve yüzlerce spor tesisi bulunan şehirde 260 hastane, 4.6 milyon metrekare alışveriş alanı ve 5 bin 200 restoran var. Orange, Osceola, Seminole ve Lake beldelerinden oluşan Orlando metropolünde, 2.1 milyondan fazla insan ikamet ediyor ve yaş ortalaması ise 36.

Ev sahipleri evlerinde konaklama yapmadığı zamanlarda özel mülk yönetim firması ile işbirliği yaparak yatırımlarını daha karlı bir hale getirebiliyor. Mülk yönetim firması anlaşılan süre içinde evin tüm sorumluluğunu alıyor ve kısa dönem kiralamaları organize ediyor.

NEO FLORIDA HOMES İLE ABD’DE YENİ BİR YAŞAM VE KAZANÇLI BİR YATIRIM

Neo Yapı, Orlando’nun en prestijli villa projesi olan Neo Florida Homes ile sizi sadece Amerika’da ev sahibi yapmıyor! Yeni bir yaşam kurmanıza ve kazançlı bir yatırım yapmanıza aracılık ediyor. Her türlü ev ve site konforuna sahip Neo Florida Homes, kısa dönem kiralamaya uygun kat planları ve kaliteli mobilya seçenekleri sunan; ev sahiplerinin çoğunluğunun Türk olduğu güvenlikli bir sitede mülk sahibi olma imkânı sunuyor. Ev sahipleri tüm ihtiyaç duyulan servislere Neo Florida Homes aracılığı ile ulaşabildiği gibi; sunulan mobilya paketleri ile evlerini keyifle dekore etme imkanı da buluyor. Ev sahipleri evlerinde konaklama yapmadığı zamanlarda özel mülk yönetim firması ile işbirliği yaparak yatırımlarını daha karlı bir hale getirebiliyor. Mülk yönetim firması anlaşılan süre içinde evin tüm sorumluluğunu alıyor ve kısa dönem kiralamaları organize ediyor. Disneyland başta olmak üzere çeşitli eğlence ve tema parkları, alışveriş merkezleri, outlet’leri, sayısız café ve restoranları ile Orlando yılda yaklaşık 70 milyon turist ağırlıyor. Florida’daki merkezi lokasyonu sayesinde ise, ziyaretçilere yaklaşık birer saat uzaklıklardaki bembeyaz plajlarda deniz ve güneşin keyfini sürme imkanı sağlıyor. Mükemmel bir yatırım fırsatı sunan Neo Florida Homes Neo Golden Palms projesi, Orlando’da çok avantajlı bir lokasyona sahip. Disneyland’a 10, Premium Outlet Mall’a 15, Convention Center ve Seaworld’e 20, Universal Studios’a 25 ve Orlando Havaalanı’na sadece 30 dakikalık mesafede… Ayrıca Shingle Creek Doğal Parkı’na bitişik konumu sayesinde ev sahiplerine doğa ile iç içe bir yaşam olanağı sunuyor.

Neo Yapı, Neo Florida Homes ve Neo Golden Palms projesindeki villalarını kiraya vermek için Türkiye ve Amerika’da ki seçkin acenteler ile çalışıyor.

NEDEN NEO FLORIDA HOMES?

Sıradan bir yatırım ya da bir gayrimenkul şirketi olmayan Neo Florida Homes sizi çok uygun fiyat ve koşullarda, Amerika’nın en popüler eyaletlerinden biri olan Florida’da, güvenli bir hayat sürebileceğiniz müstakil bir villa sahibi yapıyor. Ama sadece bununla kalmıyor: Amerika bankalarındaki 30 yıla kadar uzayan Mortgage kredisi imkanlarından faydalanmanızı sağlıyor. Amerika’ya gidiş ve yerleşme sürecinizle ilgili hukuki, sosyal ve mali danışmanlık hizmeti imkanları sunuyor. Yatırım aracı olarak satın almanız halinde, evinizin dekore edilmesi, bakım ve emlak yönetimini yapacak danışmanlık hizmetlerini sunuyor. Neo Florida Homes sisteminde ailenizle birlikte her an güvende hissedeceğiniz ve çocuklarınızı Amerika’nın en iyi okullarında okutabileceğiniz, huzurlu bir hayata başlayabilirsiniz. Neo Florida Homes ve Neo Golden Palms projelerindeki villarda çoğunlukla Amerikalılar kalıyor. Her yıl 70 milyonun üzerinde turistin geldiği Orlando’da, bu turistlerin yüzde 80’ini ülke içerisinden gelenler oluşturuyor. Orlando genelinde yıl içerisinde otel dolulukları yüzde 75’lerin üzerinde. “Vacation home” olarak da tabir edilen tatil evlerindeki doluluk oranları ise yüzde 70’lerde. Bu şekilde ciddi rakamlarda turistin ziyaret ettiği bir bölgede mülk sahibi olup, bu tip evlerin işletilmesinden yapılan yatırımın doluluk oranlarına bağlı olarak 8-15 yıl içerisinde geri dönüşünün alınması da mümkün. Hem Amerikalı hem de uluslararası yatırımcıların şu an odağında Orlando’daki fırsatlar ve yatırım seçenekleri yer alıyor. Amerika’ya bile gitmeden ev satın alınması, dekorasyonu, tapu işlemleri, mortgage kullanılması işlemleri, evlerin kiraya açılması, hukuki işlemler, vergisel konular gibi tüm servisleri Neo Yapı’nın İstanbul ofisi üzerinden yapabiliyor. Bu şekilde Amerika’da ev sahibi olup aylık düzenli olarak dolar kira getirisi elde edebiliyorsunuz. Ayrıca Amerika’da vergi numarasına sahip olup, kredi geçmişi yaratmaya başlayabiliyorsunuz.

Ciddi rakamlarda turistin ziyaret ettiği bir bölgede mülk sahibi olup, bu tip evlerin işletilmesinden yapılan yatırımın doluluk oranlarına bağlı olarak 8-15 yıl içerisinde geri dönüşünün alınması da mümkün.
Amerika’ya bile gitmeden ev satın alınması, dekorasyonu, tapu işlemleri, mortgage kullanılması işlemleri, evlerin kiraya açılması, hukuki işlemler, vergisel konular gibi tüm servisleri Neo Yapı’nın İstanbul ofisi üzerinden yapabiliyor. Bu şekilde Amerika’da ev sahibi olup aylık düzenli olarak dolar kira getirisi elde edebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için 444 9639’u aranabilir veya www.neofloridahomes.com adresi ziyaret edilebilir.