Mutsuzluğu aşmak için terapiyi deneyin!

Modernizm ile birlikte gelişen teknoloji çoğunlukla insanların ‘mutsuzluk’ hissine kapılmasına neden oluyor. Kozmik Şifa Teknikleri Eğitmeni Layra Özlem Süyev de bazı yöntemlerle bu durumdan kurtulmanın mümkün olduğunu anlattı.

Türk Çin Kültür Derneği, “Mutluluk Rehberi” kitabının yazarı, Gazeteci-Yazar ve Kozmik Şifa Teknikleri Eğitmeni, Layra Özlem Süyev ile “mutsuzluğu aşma” odaklı “Layra Mutluluk Terapisi” adını taşıyan ortak bir çalışma yürütüyor.

Terapinin ikincisi, dernek eğitmenlerinin gerçekleştireceği Tai Chi uygulamasıyla birlikte, Birleşmiş Milletler tarafından “Dünya Mutluluk Günü” olarak kabul edilen, 20 Mart Salı günü saat 15:00’de, Türk Çin Kültür Derneği’nde gerçekleştirilecek. “Layra Mutluluk Terapisi” adlı çalışma, mutluluğa, iç huzura ulaştıran ve duygusal blokajları çözen kozmik şifa uygulamalarını içeriyor.

“Layra Mutluluk Terapisi” ile ilgili olarak birçok kişi tarafından mutluluğun, anlık bir durum olarak kabul edildiğini belirten Layra Özlem Süyev, ancak bu durumu tüm hayata yaymanın mümkün olduğunu kaydetti.

Mutluluğun temelini; “iç huzura, yaratılmış olanla “Bir”, tüm yaradılışla “bütün” olduğunu kavramış olmak esasına dayanır” olarak açıklayan Layra Özlem Süyev, konuyu ve “Layra Mutluluk Terapisi” çalışmasını şöyle anlattı:

“Gerçek mutluluk; Yaradan’a teslimiyet ve vecd halidir. İnsanın, Yaradan’a vermiş oldukları için şükrüdür; kendi bedenine, duygularına, ruhuna hediyesidir; yaydığı olumlu enerji frekanslarıyla, dünyaya ve kainata teşekkürüdür. 1999 yılından bu yana, yazarlık alanında olduğu kadar kozmik şifa teknikleri konusunda da çalışmalarımı sürdürüyorum. Yedinci kitabım olan, “Mutluluk Rehberi” uzun yılların bilgi birikimini ve deneyimini bir araya getirerek en öz haliyle anlattığım çalışmam oldu. Büyük ilgi gören kitap, birçok okuyucumun başucu kitabı olmayı da başardı. Bu kitapta; bilinçaltı korkuları aşma tekniklerinden, meditasyona, beslenmeden, sağlıklı uyku, dekorasyon vb. konulara uzanan geniş bir yelpazede, öneriler paylaşıyorum. “Layra Mutluluk Terapi”de de, tıpkı bu kitapta olduğu gibi yine öz bilgiyi, duru bir anlatımla herkesin yapabileceği uygulamalar halinde sunuyorum. Terapide, Çin kadim kültürünün en önemli öğelerinden meditasyondan da bolca faydalanıyorum. Özellikle; çakra çalışmaları, aura temizleme ve olumsuz duyguları olumluya dönüştürmede meditasyon teknikleri ve nefes egzersizleri vazgeçilmezim.

AMACIMIZ POZİTİF DOKUNUŞLAR YAPMAK

Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz bu terapide, Türk Çin Kültür Derneği ile hedefimiz; mümkün olduğu kadar çok sayıda kişinin yüreğine pozitif enerji dokunuşu yapmak. Zira biliyoruz ki, her şey katlanarak döner ve bu dokuşlar aynı zamanda dünyaya geri dönecek olan, kainata zerre zerre, dalga dalga yaptığımız kaunatum dokunuşlarımızdır.

Hayatında güzellikler yaratmak isteyen, mutluluğu ve iç huzuru hedefleyen, ruhun sonsuzluğunun, düşüncenin tezahürünün, pozitif enerjinin dönüştürücü gücünün farkında olan herkesi din, dil, yaş ve kültür farkı olmaksızın, 20 Mart Dünya Mutluluk Günü’nde, “Layra Mutluluk Terapi” ve Tai Chi için Türk Çin Kültür Derneği’ne, sevgi ve mutlulukla bekliyoruz.