Lufthansa, Türkiye’deki en büyük satış partneri IATI’yi ödüllendirdi

Lufthansa Group, saygın seyahat teknolojileri sağlayıcısı IATI’ye “En İyi Satış Acentesi” ve “En İyi Doğrudan Satış Acentesi” ödülü verdi.

Lufthansa’nın Türkiye’deki en büyük satış partneri IATI, 2017 performansı ile hem GDS sistemleri üzerinden hem de Lufthansa doğrudan satış sistemi üzerinden Türkiye’de en fazla bilet satışı yapan acente oldu.

Fairmont Quasar İstanbul otelinde 5 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde IATI Uluslararası İş Geliştirme Direktörü Burak Akpınar, ödülü Lufthansa Havayolları Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer’den aldı.

86 ülkede 263 destinasyona uçan Lufthansa Group içerisinde Lufthansa Havayolları, Swiss Airlines, Austrian Airlines, Eurowings ve Brussells Airlines bulunuyor.

Türkiye, Orta Doğu ve yakın coğrafyaların en büyük Seyahat Teknolojileri Sağlayıcısı IATI, 70 ülkede 30 binden fazla acentesi ile günde 20 binden fazla seyahat işlemi gerçekleştiriyor. 2017 yılı cirosu ile Fortune Türkiye listesinde 141’inci sırada yer alan IATI’nin 2018 yılı cirosu ile Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirketi arasına girmesi bekleniyor.

IATI, Fortune 500 listesinde 141. sıraya yükseldi