Aksigorta ile tatil keyfiniz güvence altında

Last Updated on 11 Ocak 2019 by Yaşar Çelik

Yeni Nesil Sigortacılık yaklaşımıyla kolay, yalın ve erişilebilir ürün ve hizmetlere odaklanan Aksigorta, Premium Seyahat Sigortası ve Aksağlık VIP paketi ile seyahat severlerin yurt dışında yaşayacakları sağlık risklerini güvence altına alıyor.

Premium Seyahat Sigortası, yurt dışı seyahatlerinde karşılaşılabilecek acil sağlık sorunlarından bagaj kayıplarına kadar pek çok riske karşı güvence sunuyor. Aynı zamanda Aksağlık VIP paketi, seyahat severlerin yurt dışında yaşayacakları sağlık risklerini teminat altına alıyor. Aksağlık VIP sahipleri, her yurt dışı seyahatlerinde seyahat sigortası alma derdinden kurtuluyor. Standart Plan ve VIP Plus olarak iki seçenek sunan Aksağlık VIP, seyahat severlerin hayatını kolaylaştırıyor.

KAYAK KEYFİNİZ GÖLGELENMESİN

Aksigorta Premium Seyahat Sigortası, yurt dışı seyahati sırasında hastalık ve yaralanma durumunda gerekli hastane, ameliyat, tedavi ve ilaç masrafını karşılarken, sağlık sorununa bağlı olarak yurt dışında kalış süresinin uzaması halinde konaklama bedelini poliçe kapsamında karşılıyor. Bagaj kaybı, bagajın zarar görmesi veya çalınması, pasaport ya da bilet kaybı, uçuşun kaçırılması gibi durumlarda poliçe kapsamında teminat sunulurken kayak severler için de güvence sunuyor. Kış mevsiminin en keyifli tatil sporu kayak esnasında oluşabilecek sağlık sorunlarının tedavi masraflarını karşılayan Aksigorta Premium Seyahat Sigortası’nın kayak teminatı, yurt dışındaki ve yurt içindeki kayak merkezlerinde, herhangi bir yarışa katılmaksızın hobi olarak kayak yapan sigortalılar için geçerli oluyor.