Cruisera’dan ilkbahara özel rotalar…

Last Updated on 22 Ocak 2019 by Yaşar Çelik

Cruise turlarının önde gelen markalarından Cruisera, 2019 yılının ilkbahar sezonu için hazırladığı tur programlarını açıkladı. İlkbahar dönemi için 4 farklı gezi rotası sunan Cruisera’nın öne çıkan programı ise vize zahmetinden kurtaran Dinyeper turu…  

Cruisera bir birinden renkli, bir birinden keyifli, ziyaret edeceğiniz destinasyonların ruhunu yaşayacağınız özel tur programlarıyla 2019 yılının ilkbahar sezonuna hazır…

Cruisera, ilkbaharı VOLGA Beyaz Geceler, “TUNA BOYLARI (Piteşti – Viyana)”, “ROMANTİK REN Nehir Turu” ve “GİZEMLİ UKRAYNA ve DİNYEPER” turları ile karşılıyor.

Kruvaziyer turizminin önde gelen markalarından Cruisera’nın sunduğu tur programları kapsamında Avrupa, Karpatlar, Balkanlar, Rusya ve Ukrayna’nın birçok şehrini keşfetme imkanına sahip olacaksınız.

Her sabah başka bir şehirde uyanmak ve her akşam yemeğini başka bir kentte yemek isteyenler için oldukça cazip fiyatlara satışa sunulan Cruisera’nın ilkbahar turlarından ekstra yüzde 10 indirimli faydalanmanız için tek yapmanız gereken öncelikle aşağıdaki turlardan birini seçmeniz. Sonra rezervasyon sırasında Cruisera ofisinde çalışan personele “Turizm Günlüğü’ne özel yüzde 10 indirim”den yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Cruisera’nın, 2019 yılının ilkbahar dönemine yönelik gezi turlarının program detayları ise şöyle:

VOLGA BEYAZ GECELER

4 M/S CruceLAKE gemisi ile 11 Gece – 12 Gün / 11 – 22 Mayıs 2019

VOLGA BEYAZ GECELER GEZİ PROGRAMI

VOLGA BEYAZ FİYAT TARİFESİ

TUNA BOYLARI (Piteşti – Viyana)

3 – 10 Nisan 2019

TUNA BOYLARI GEZİ PROGRAMI

TUNA BOYLARI FİYAT TARİFESİ

ROMANTİK REN NEHİR TURU

MS CRUCEBELLE 4 + gemisi ile 7 Gece – 8 Gün / 2 – 9 Nisan 2019

ROMANTİK REN NEHRİ GEZİ PROGRAMI

ROMANTİK REN NEHRİ FİYAT TARİFESİ

DİNYEPER NEHRİ 2019 / VİZESİZ

M/S Dnieper Princess gemisi ile 7 Gece – 8 Gün / 22 – 29 Mayıs 2019

DİNYEPER NEHRİ GEZİ PROGRAMI

DİNYEPER NEHRİ FİYAT TARİFESİ

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Vize için en az 6 ay geçerli hiçbir şekilde zedelenmemiş pasaport gerekmektedir. (Gerekli evrakları acentenizden öğrenebilirsiniz.)
 • Vize işlemleri için pasaportunuz tur başlangıç tarihinden en geç 30 gün öncesi ofisimize ulaşmalıdır. Pasaportun en az 2 vize sayfası boş olmalıdır.
 • Ekstra tur fiyatları 20 kişi katılım temel alınarak hesaplanmıştır. 20 kişinin altına düşmesi halinde fiyatlar, yüksek maliyetler nedeni ile artacaktır. Grubumuz sayı bakımından küçük olduğu zaman ekstra turlarda geminin diğer müşterileri ile otobüsümüzü paylaşıyoruz. Ekstra turlarda alınacak içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
 • Uçuşlarımız Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferleri ile ekonomik sınıfta yapılmaktadır. Uçak bileti pasaporttaki isim & soy isme göre düzenlenir. Yanlış veya eksik isim ve soy isim beyanında sorumluluk tamamen müşteriye aittir
 • Nehir trafiğine göre gemi varış ve kalkışları değişebilir. Buna bağlı olarak programların/ekstra turların saatleri değişebilir.
 • Kesin rezervasyon tam ödeme ile yapılabilir.
 • Programda belirtilen saatler Türk Havayolları ve Cruise firmasından alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten acentemiz sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü acentemiz programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. İçerik aynı kalmak koşuluyla tur programında değişiklik olabilir.
 • Gezimiz için geçerli tüm yasal hükümler ve sorumluluklar Yolcu Satış Sözleşmemizde belirtilmiştir.
 • Gezimize kayıt yaptırmış olan yolcularımız sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.
 • Sigara sadece güneşleme güvertesindeki belirli bir alanda içilir, gemide diğer mekanlar da sigara içmek kesinlikle yasaktır!
 • Navigasyon güvenliğinden dolayı kaptan ve mürettebatı gezi güzergahını değiştirmeye tek başına karar verebilir.

İPTAL ŞARTLARI

 • Münferit Rezervasyon İptal Şartları; kayıttan itibaren seyahate 69 gün kalaya kadar toplam tutarın %20’si, 68 – 60 gün arası %40’ı, 59 – 50 gün arası %60’ı, 49 – 30 gün arası %80’i, 30 – 0 gün arası %100 kadar cezai işlem uygulanmaktadır.
 • Grup Rezervasyon İptal Şartları; grup rezervasyonlarında iptal şartları değişiklik göstermektedir.