Six Senses Kaplankaya’da yeni bir sağlıklı yaşam kampı

Six Senses Kaplankaya, yoğun metropol yaşamından uzaklaşıp, ruhunu ve bedenini yenilemek isteyen iyi yaşam tutkunları için “Grow A New Body” sağlıklı yaşam ve şifa kampını düzenliyor.

Küba asıllı dünyaca ünlü şaman, fizyolojist, medikal antropolog ve yazar Dr. Alberto Villoldo’nun öğretisiyle; 24 Haziran ve 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında, Six Senses Kaplankaya’da 7 gece 8 gün boyunca devam edecek olan “Grow A New Body” sağlıklı yaşam kampına katılabilecekler.

Dr. Alberto Villoldo’nun aynı isimdeki New York Times Bestseller kitabından ilhamla hazırlanan program dahilinde beyni onaran, hücresel enerji üretimini düzenleyen ve serbest radikallerin ve oksidatif stresin neden olduğu hasarı gideren besinler, sağlık taramaları, egzersiz ve yoga seansları, rahatlatıcı terapi ve bakımlar ile Dr. Alberto Villoldo’nun şamanik enerji ile şifa yöntemlerinin uygulamaları ve konferansları yer alıyor.

Six Senses Kaplankaya’da sezon boyunca iki defa düzenlenecek olan bu çok özel sağlık ve şifa kampının ilki 24 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında, ikincisi de 14-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek.

Türkiye’de kaçıranlar için program, aynı konseptte ve farklı tarihlerde Portekiz ve Kamboçya’daki Six Senses otellerinde devam edecek. “Grow A New Body” detayları hakkında bilgi almak ve rezervasyon için www.sixsenses.com üzerinden Six Senses Kaplankaya adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ünlü mimarlarca tasarlanan turizm kenti Kaplankaya’da yaşam başladı