Corendon ailesinde duygulandıran veda

Corendon Airlines’ın Kabin İçi Teknisyenlerinden İbrahim Necat Şener

Last Updated on 24 Mayıs 2019 by Turizm Günlüğü

Corendon Airlines’ın Kabin İçi Teknisyenlerinden İbrahim Necat Şener, bugün itibariyle 45 yıllık meslek hayatına veda etti.

Gerçekleştirilen veda seremonisinde duygusal anlar yaşayan Şener, “Bugün 45 yıllık meslek hayatımın son günü. 12 senedir Corendon Airlines ailesinin bir üyesi olmak ve meslek hayatıma burada nokta koymaktan çok mutluyum” dedi.

Antalya Havalimanındaki Teknik Bina’da Corendon Airlines yönetiminin de katılımıyla gerçekleştirilen veda seramonisinde duygusal anlar yaşayan Şener, “45 yıl önce başladığım bu mesleğe Havacılık Bakım Teknisyenleri gününde veda ediyor olmanın benim için çok ayrı bir anlamı var. 45 sene içerisinde farklı havayollarında çalıştım, hepsinin bana kattığı çok şey var, fakat Corendon Airlines ailesinin bir üyesi olarak emekli olmak gurur ve mutluluk verici” dedi.

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ve Corendon Airlines’ın Kabin İçi Teknisyeni İbrahim Necat Şener

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Şener’e plaketini takdim ederken yaptığı konuşmada; “Sizler gibi işini sahiplenen, severek yapan arkadaşlarımız sayesinde Türk Sivil Havacılık’ı her gün daha ileriye gidiyor. Corendon Airlines adına tüm hizmetleriniz ve katkılarınız için teşekkür ederiz. Bu vesileyle tüm teknisyen arkadaşlarımızın da Havacılık Bakım Teknisyenleri Günü’nü içten dileklerimle kutlarım” dedi.