Air France’in yeniden başladığı İstanbul uçuşlarında yenilik

Air France'in İstanbul uçuşlarında yenilik.
Air France'in İstanbul uçuşlarında yenilik.

Son Güncelleme Tarihi

Air France yeniden başladığı İstanbul uçuşlarında Business kabindeki yolcuları için yepyeni gurme menüleri hazırladı. Paris-İstanbul uçuşları için menülerini üç Michelin yıldızlı Fransız şef Arnaud Lallement hazırlıyor.

Air France, Nisan ayı itibarı ile yeniden başladığı Paris- İstanbul uçuşlarında, Business kabindeki yolcularına üç Michelin yıldızlı Fransız şef Arnaud Lallement’in hazırladığı yepyeni gurme menüleri sunuyor. Havayolu, Paris’ten gerçekleşen orta mesafeli uçuşlarda, her ay menülerini yeniliyor.

2019 yılı Nisan ayı itibarıyla Türkiye’ye geri dönen Air France, yolcularına birbirinden ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı’ndan uçuşlarını gerçekleştiren Air France, yolcularını business kabinde Michelin yıldızlı şeflerin hazırladığı menüler ile Fransız ve dünya mutfağından zengin tatlarla buluşturuyor.

Business kabin menülerini Michelin yıldızlı şefler hazırlayacak.
Business kabin menülerini Michelin yıldızlı şefler hazırlayacak.

Michelin yıldızlı şeflerin menüleriyle tüm uçuşlarda lezzet keşfi

Kıtalar arası uçuşlarda da Régis Marcon, Michel Roth, Daniel Boulud ve Guy Martin gibi Michelin yıldızlı büyük şeflerin yarattıkları lezzetler ile yolcuları keşfe çıkarırken, her uçuşu ayrı bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Aperatifler, mezeler, sıcak yemekler, peynirler, hamur işleri, sorbeler ve meyveler gibi hem tuzlu hem de tatlı lezzetlerin sunulduğu lezzetli uçuş menüleri, yolcuların tat alma duyularını harekete geçiriyor.

Dinlendirici bir kabin ile konforlu uçuş deneyimi

Air France’ın business kabin koltuğu her yönden rahatlık ve mükemmel uyku kalitesi sağlamak için vücudun şekline göre kalıplanarak maksimum konfor sağlıyor. Hipoalerjenik kuş tüyü yastık, yumuşak yorgan, uyku maskesi ve eksiksiz banyo malzemeleri seti ile yolculuk boyunca konfor ve refah bir seyahat geçirmenize yardımcı oluyor.