Çırağan Palace “The 47” ile İstanbul’a yeni bir soluk getiriyor

The 47
“The 47” ile şehre yepyeni bir soluk getiriyor

Last Updated on 18 Haziran 2019 by Yaşar Çelik

Çırağan Palace Kempinski İstanbul bu yaz sezonu Boğaz’ın yanı başında açtığı yeni mekanı “The 47” ile şehre yepyeni bir soluk getiriyor.

Açık havada, tarz sahibi dekorasyonu, iddialı kokteylleri ve samimi ortamı ile dikkat çeken mekan yaz aylarında Boğaz’a karşı keyifle vakit geçirmek isteyenlerin yeni buluşma noktası.

Mekan, manzarası ve atmosferi kadar 47 farklı botanikten yapılmış kokteylleri ve onlara eşlik eden leziz atıştırmalıklarıyla Boğaz’a karşı en güzel gün batımına şahitlik eden noktalardan birinde yer alıyor.

“The 47”

İçeriye adım atıldığı anda tropik bir orman havası veren teras düzeni ve tasarımları, mekanın birçok yerinde asılı duran maymun dekorları, rustik, ahşap, mermer ve bakır malzemelerle endüstriyel tasarım birlikteliğinin sunulduğu oldukça sıcak, retro bir atmosfer eğlencenin keyfine varacakları bekliyor.

Mekandaki keyif unsurlarından bir diğeri de DJ performansı. Enfes kokteylleri yudumlarken müziğin ritmini hissetmek isteyenler canlı performans eşliğinde gecenin tadına varacaklar.

İstanbul’da Boğaz’ın kenarında kaliteli vakit geçirmek isteyenlerin şimdiden radarına giren mekan, Pazartesi günü hariç her gün 18:00-01:00 saatleri açık.

DJ performansı ise Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları gerçekleşiyor.

Daha fazla bilgi ve detay için: 0212 236 73 33