“Skyhub’ın Uzakrota benzeri organizasyonlara desteği devam edecek”

Skyhub Türkiye Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş

Röportaj: Yaşar Çelik / Yayına hazırlayan: Cem Bişkin


Uzakrota Travel Summit 2019’un ana sponsorları arasında yer alan Skyhub’ın Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş; Uzakrota Travel Summit organizasyonuna ilişkin görüşlerini ve bu organizasyona destek verme nedenlerini paylaştı.

Skyhub olarak turizm alanındaki B2B etkinliklerin hepsinde hem marka temsili hem de destek anlamında yer almak istediklerini belirten Skyhub Türkiye Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş; “Turizm sektörünün tüm paydaşları olarak bir araya gelebileceğimiz 2 ya da 3 organizasyon var. Bu organizasyonlarda tüm partnerlerimiz, iş arkadaşlarımızla bir araya gelme fırsatımız oluyor. Skyhub Türkiye, olarak bunu çok değerli buluyoruz. Bu nedenle bu tip etkinliklerde hem marka olarak hem de destek anlamında yer almak istiyoruz” dedi.

Bu nedenle Skyhub olarak bu yılki Uzakrota Travel Summit’in ana sponsorları arasında yer aldıklarını ifade eden Orhan Durmuş; “bir sonraki yıl diğer etkinliklerde de Skyhub olarak buna benzer çalışmalarının olabileceğini” açıkladı.

“UZAKROTA 5 GÜNLÜK FUARDA YAKALAYAMAYACAĞIMIZ FIRSATLARI YARATIYOR”

Skyhub Türkiye Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş, değerlendirmelerinin devamında Uzak Travel Summit hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Uzakrota’nın turizm sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren sayılı organizasyonlardan biri olduğuna ve geleceğe yön verecek seyahat teknolojilerine odaklandığına dikkat çeken Orhan Durmuş; şu açıklamalarda bulundu:

“Uzakrota, turizmin farklı alanlarındaki tüm sektör paydaşlarını bir platformda topluyor. Burada havayollarının, otellerin ve tur operatörlerinin temsilcileri yer alıyor. Diğer yandan Uzakrota’nın; bizim de Skyhub olarak, önem verdiğimiz geleceğin turizmine yön verecek seyahat teknolojilerine odaklanması ve IT anlamında da temsilcilerin yer alması bu etkinliği cazip kılıyor. Yurt dışından gelen katılımcılar geleceğin turizmine yönelik önemli öngörülerini bizlerle paylaşıyorlar. Bir de Uzakrota’nın tek günlük bir etkinlik olması bence daha verimli bir ortam oluşturuyor. Bir günde 4 bin kişiyi bu sektörün tüm paydaşlarını bir arada görebiliyorsunuz. Gerçekten bizim için bazen 5 günlük fuarda yakalayamayacağımız fırsatları yaratıyor. Bu anlamda çok önemli buluyorum. Kısa, konsantre ama oldukça verimli…”

Uzakrota Travel Summit 2019 hakkındaki tüm haberlerimize erişmek için tıklayınız.

Seyahat acenteleri paket tur maliyetlerini nasıl düşürebilirler?