Mouzenidis Travel’dan Rus ve Ukraynalı doktorlara ücretsiz tatil

Yunan tur operatörü Mouzenidis Group, coronavirus salgını sonrasında Rus ve Ukraynalı doktorlara Yunanistan tatili hediye edeceğini açıkladı.

Selanik merkezli Mouzenidis Group, COVID-19 salgınıyla mücadelede görev alan Rus ve Ukraynalı doktorlara Yunanistan’da tatil imkanı sunacak.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada Yunan turizm grubu bünyesinde bulunan Mouzenidis Travel, Ellinair ve BOMO Hotels’in, 50 Rus ve 15 Ukraynalı doktora ve ailelerine Yunanistan’da bedava ulaşım ve konaklama imkanı sunacağı belirtildi.

ATOR BAŞKANI LOMIDZE: KİBAR BİR JEST

Mouzenidis Group’un bu teklifi Yunan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) ve Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) tarafından da destekleniyor.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze, Mouzenidis Group’un bu teklifini “kibar bir jest” olarak niteleyerek; diğer turizm işletmelerini de benzer örnekler için harekete geçebileceğini ifade etti.

MOUZENIDIS GROUP’UN İŞTİRAKLERİ

Selanik merkezli turizm grubu Mouzenidis Group’un iştirakleri arasında havayolu taşıyıcısı Ellinair, Mouzenidis Travel, gayrimenkul firması Grekodom, sağlık turizmi markası Grekomed, Mouzenidis Intour, BOMO Hotels, CS&R Kargo Hizmetleri ve yat kiralama firması EllinYacht yer alıyor.