Antalya için yeni charter seferini duyurdu

Fotoğraf: Renat Buts

Last Updated on 4 Ağustos 2021 by Turizm Günlüğü

Rusya’nın bir kentinden daha Antalya’ya uçacak… Rusya’da faaliyet gösteren tur operatörü TUI Russia, 13 Ağustos’tan itibaren Rusya’nın Kaluga kentinden Antalya’ya uçuş düzenleyeceğini duyurdu.

TUI Russia, Rusya’nın Kaluga kentinden Antalya’ya charter uçuşlarına başlayacağını duyurdu. Uçuşlar, Ural Airlines tarafından gerçekleştirilecek. Kaluga çıkışlı paket tur fiyatları 29 bin 370 Ruble’den başlayacak.

TUI Russia’nın Vestnik ATOR’a yaptığı açıklamaya göre Kaluga – Antalya charter uçuşları 13 Ağustos’ta başlayacak ve 22 Ekim 2021 tarihine kadar sürecek. Uçuşlar, Cuma günleri olmak üzere haftada bir kez düzenlenecek.

U6 1851 sefer sayılı uçuş, Kaluga’dan 12:10’da kalkacak ve Moskova saatiyle 15:50’de Antalya’ya varacak. Dönüş seferi ise U6 1852 uçuş koduyla Antalya’dan 07:10’da hareket edecek ve Kaluga’ya 10:55’te varacak.

TUI RUSSIA 26 ŞEHİRDEN TÜRKİYE’YE UÇUYOR

Kaluga, Rus tur operatörlerinin Türkiye’ye uçuş düzenlediği 26. şehir oldu.

Rusya’dan Antalya Havalimanı’na uçuş düzenlenen diğer şehirler ise şu şekilde: Moskova, Yekaterinburg, Chelyabinsk, Kaliningrad, Kazan, Kemerovo, Krasnoyarsk, Mineralnye Vody, Nizhny Novgorod, Novosibirsk, Omsk, Perm, Rostov-on-Don, Samara, St. Petersburg, Syktyvkar, Ufa, Habarovsk, Tyumen, Krasnodar, Volgograd, Astrakhan, Belgorod, Voronezh ve Nizhnekamsk.

TUI Russia, Antalya’nın yanı sıra Bodrum, Dalaman ve İstanbul’a uçuyor.