Burgu Arjaan by Rotana’ya ikinci ödül

Last Updated on 7 Ekim 2017 by Yaşar Çelik

Burgu Arjaan by Rotana dünyanın en prestijli seyahat ödülleri arasında yer alan World Travel Awards 2017’de ikinci defa “Türkiye’nin En İyi Servisli Otel Daireleri” ödülünü kazanarak iki sene üst üste birincilik ödülünün sahibi oldu!

Dünya Seyahat Ödülleri’nden Burgu Arjaan by Rotana’ya İkinci Sene İkinci Ödül!

Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan ve uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk oteli olan Burgu Arjaan by Rotana, turizm ve seyahat ödülleri alanında dünyada otorite olarak kabul gören World Travel Awards (Dünya Seyahat Ödülleri) tarafından iki defa üst üste “Türkiye’nin En İyi Servisli Otel Daireleri” ödülüne layık görüldü.
Dünya Seyahat Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Servisli Otel Daireleri” ödülünü almaya bu sene de hak kazanan Burgu Arjaan by Rotana, iki burgu kuleden oluşan ikonik dizaynı, sunduğu kusursuz hizmetler ve ayrıcalıklı olanakları ile misafirlerine değerli deneyimler yaşatıyor.

Bu sene 24.’sü düzenlenen ve dünyanın turizm oskarları olarak kabul edilen World Travel Awards 2017’de Burgu Arjaan by Rotana aynı kategoride yarışan beş önemli rakibini geride bırakarak aynı ödülün ikinci sene yeniden sahibi oldu. World Travel Awards tarihinde de nadir rastlanan bu durum, Burgu Arjaan by Rotana’nın kalite ve yüksek itibarının da bir kanıtı niteliğinde.

Modern ve stil sahibi dizaynıyla öne çıkan Burgu Arjaan by Rotana’nın bütün odalarında bilinen otel odası hizmetlerinin yanı sıra, mutfak alanı, ocak ve mikrodalga fırın, mutfak ekipmanları, çamarşır yıkama ve kurutma makinesi, ütü ve ütü masası gibi özellikle uzun dönemli konaklamalarda, misafirlere kolaylık sağlayacak ve ev düzenini aratmayacak tüm imkanlar sunuluyor.

Otelde ayrıca Türk ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerini ödüllü aşçıların yorumlarıyla sunan Elements All Day Dining Restaurant, sıcak ve keyifli ortamıyla günün her saati çay ve kahve eşliğinde atıştırma kaçamakları yapabileceğiniz B&T Café-Deli, gecenin geç vakitlerine kadar canlı performanslar eşliğinde keyifli zaman geçirebileceğiniz Elements Bar ve spor yapmayı sevenler için en son teknoloji kardiyo ve fitness ekipmanları, açık ve kapalı havuz, sauna, buhar odası ve kişiye özel egzersiz hizmetleri sunan sağlık merkezi Bodylines Fitness & Wellness mevcut.

Beş toplantı salonu ve bir büyük balo salonuna sahip Burgu Arjaan by Rotana daima hatırda kalacak özel düğünlere ve verimli toplantılara da açıldığı günden bu yana ev sahipliği yapıyor.

Orta Doğu, Afrika, Güney Asya ve Doğu Avrupa’daki kararlı büyüme planı ile dünyada işlettiği otel sayısını yakın zamanda 100’ün üzerine taşımayı hedefleyen Rotana markasının Türkiye’deki ilk oteli olan Burgu Arjaan by Rotana, markanın ‘Değerli Anlar’ mottosu ile misafirlerine yıllardır yaşattığı değerli deneyimleri İstanbul’da da sürdürmeye devam ediyor.