TTYD yeni TÜRSAB Yönetimine başarılar diledi

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), 24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleşen TÜRSAB Genel Kurul Seçimleriyle ilgili tebrik mesajı yayınladı.

Yayınlanan duyuruda “Seçim sonuçları ilk başta TÜRSAB’a ve turizm camiasına hayırlı olsun” diyen TTYD, Firuz Bağlıkaya ve arkadaşlarının üstlendikleri görevlerinde başarılar diledi.

İşte TTYD’nin TÜRSAB Genel Kurulu ile ilgili yayınladığı tebrik mesajı:

“Turizm sektörünün en önemli kuruluşlarından olan TÜRSAB’ın Genel Kurulu’nun gecikmeli de olsa demokratik bir şekilde yapılabilmiş ve sonuçlanmış olması sektörümüz açısından son derece sevindiricidir.

Yapılan Genel Kurul’un TÜRSAB’a ve turizm camiasına hayırlı olmasını diliyoruz. Göreve seçilen Sayın Firuz Bağlıkaya ve arkadaşlarını tebrik ediyor, bu dönemde üstlendikleri görevlerinde başarılar diliyoruz.

Turizm sektörünün öncü kuruluşları olarak içinde bulunduğumuz dönemde yakın işbirliği ve birlikte düşünmenin son derece gerekli olduğuna inandığımızı belirtir, turizmde tüm sivil toplum örgütleri ve TÜRSAB’la işbirliği içerisinde çalışmaya her zaman hazır olduğumuzu vurgulamak isteriz.”