Ada Suites Nişantaşı’nda açıldı!

Last Updated on 24 Şubat 2017 by Yaşar Çelik

İstanbul Nişantaşı’nda hizmete giren Ada Suites Nişantaşı, her konuğun farklı zevk ve beklentileri olduğunu bilerek onlara standartların ötesinde, kişisel tercihlerine yönelik hizmetler sunuyor.

Dekorasyonun sadelik ve rahatlığın ön plana çıktığı Ada Suites Nişantaşı’nın özel konseptli odaları, misafirlerine kendilerini “younique” hissettirecek her türlü donanıma sahip.

Penthouse, Superior ve Deluxe olmak üzere 3 farklı çeşitten oluşan ve her biri mutfak nişi ve yağmur duşlu özel banyoya sahip 13 odasında, ev rahatlığında otel konforu sunan otelin içten, güler yüzlü çalışanları ve yüksek kalitedeki hizmeti de konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi vaat ediyor.

Ada Suites Nişantaşı, Amerikan Hastanesi ve Acıbadem Hastanesi gibi sağlık kuruluşları ile Nişantaşı’nın seçkin yeme içme ve alışveriş noktalarına da yürüme mesafesinde.Bu konumuyla İstanbul’un trafik gürültüsüne uzak; sanat, moda, sağlık, güzellik ve alışveriş keyfine de yakın.

YÖNETİMDE SÜLEYMAN BLUM FARKI

Mimar Fehmi Bilge tarafından tasarlanan otelin yönetimi de deneyimli turizmci Süleyman Blum’un ortağı olduğu Otelist tarafından yürütülüyor. Turizm sektöründe 50 yıla yaklaşan deneyime sahip ve Türkiye turizminde birçok ilke de imza atan Süleyman Blum ve ekibi, otelin projelendirilme aşamasından itibaren dahil oldukları sürecin sonunda, Nişantaşı’nda fark yaratan bir konsepti hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtiyor.

Blum, Ada Suites Nişantaşı’nı standart suite hotel konseptinden farklılaştırmaya özellikle özen gösterdiklerini, konukların kısa süreli konaklamalarında da uzun süreli konaklamalarında da evlerinin rahatlığını hissedecekleri konforu yaratmayı başardıklarını ifade ediyor.

Detaylı bilgi için: www.adasuites.com

SÜLEYMAN BLUM Hakkında

1968 yılında İngiltere Brighton’daki Polytechnic’den mezun olan Süleyman Blum, profesyonel çalışma hayatına Büyük Tarabya Oteli’nde Gece Müdürlüğü yaparak başlamış, ardından Hilton İstanbul’da Resepsiyon Memurluğu, Gezi Otelcilik’te Genel Müdürlük, Eresin Taksim Oteli’nde Danışman ve Eresin Topkapı Hotel’de Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Turizm sektöründeki birçok dernekte üyelik ve yöneticilik yapmış olan Süleyman Blum; aynı zamanda Nişantaşı Sofa Hotel,Beyoğlu TomTom Suites, Gence Ramada Plaza ve Tovuz’da Ayan Palace açılışlarını da gerçekleştirmiştir.2012’den bu yana ise Otelist Danışmanlık Ltd. Şti.’nde ortaklığı devam etmektedir.