Avrupa’nın en iyi şehir oteli seçildi

Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdürü Kai Winkler

Last Updated on 28 Ekim 2017 by Turizm Günlüğü

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla bu yıl kapılarını açan Fairmont Quasar İstanbul, The International Hotel Awards tarafından “Türkiye’nin en iyi şehir oteli” ve “Avrupa’nın en iyi şehir oteli” ödülüne layık görüldü.

Ödül törenine katılan Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdürü Kai Winkler ise duygularını şu sözlerle ifade etti: “Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olarak, ilk uluslararası ödülümüzü kazandık ve Avrupa’nın en iyi şehir oteli seçildik. Böylesine prestijli bir ödüle layık görülmüş olmamızdan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz.”

Dünyanın en iyilerini belirleyen ve küresel turizm endüstrisinin önemli etkinliklerinden biri olan The International Hotel Awards kapsamında Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde Fairmont Quasar, İstanbul’un en merkezi noktalarından Mecidiyeköy’de açtığı oteliyle ilk uluslararası ödüllerini aldı.

Çok kriterli jüri değerlendirmesinin ardından, uluslararası otelcilik sektörünün en iyilerini ödüllendiren The International Hotel Awards, çağdaş mimarisi ve kişiselleştirilmiş hizmetleriyle Ocak ayında kapılarını açan Fairmont Quasar İstanbul’u “Türkiye’nin en iyi şehir oteli” ve “Avrupa’nın en iyi şehir oteli” ödülüne layık gördü.