Şampiyonluğa katkı sunan oteller | #1 Fenerbahçe

Belek Arcadia Golf & Sport Resort

Last Updated on 16 Mayıs 2019 by Turizm Günlüğü

34 haftalık uzunca bir rekabet, sonunda elde edilen şampiyonluk ve kupa sevinci.. Bir futbol takımının, bir sezon boyunca çabaladığı ve emeğinin karşılığını şampiyon olarak aldığı günlerde, çok sayıda farklı değişken başarının sırrı olarak manşetlerde yer alıyor.

Takım olabilme, teknik direktörün kısa sürede oyuncu topluluğunu hedefe ulaştırma mesajları, doğru oyun veya doğru stratejiler.. Tüm bunlar, her sezon Türkiye Ligi’ni şampiyon olarak bitiren takımların başarılı olma sebeplerinin başında gösteriliyor. Peki, ya farklı bir değişken? Sezon öncesi hazırlık kampları, takımların sezona odaklanabilmesi için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle de doğru bölgeyi seçmek, en geniş imkanlara sahip otellerde konaklamak, stresten uzak, sadece hedefe odaklanmak da son derece kritiktir.

Bu nedenle, farklı bir göz ile takımların saha içi değişkenlerinden ziyade arka plandaki çalışmalarını yazı dizimizin ilki olan Fenerbahçe | Limak Arcadia Golf & Sport Resort ile mercek altına alıyoruz.

#TGilekeşfet hashtag’imiz ile bizimle keşfetmeye devam…

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

Fenerbahçe, son yıllarda kendisine ait olan Düzce Topuk Yaylası dışında farklı bölgelere de akın etmeye başladı. Sezon öncesi çalışmalarını en verimli şekilde tamamlamak isteyen ekip, Düzce dışında özel olarak Limak Arcadia Golf & Sport Resort’u tercih ediyor. Doğa ile iç içe olunan bu işletmede profesyonel takımlar, hem sezon öncesi çalışmalarını gerçekleştiriyor hem de yoğunluktan uzak bir ortama sahip oluyor.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

HEM PROFESYONEL HEM DE AMATÖRLERE GÖRE

Eğlenceli aktiviteleri, ilgi ve alaka içerisinde ziyaretçileri ile ilgilenen personeller, Limak Arcadia Golf & Sport Resort’u vazgeçilmez kılıyor. Fenerbahçe futbol takımının da yoğun ilgi içerisinde karşılandığı bu otelde, profesyonel ekipler dışında bireyler de sportif aktiviteleri en geniş biçimde değerlendirebiliyor. Futbol, voleybol, basketbol gibi ana spor dallarının hobi olarak değerlendirilebilmesi dışında amatör spor branşları da göz ardı edilmemiş durumda.

Limak Arcadia Golf & Sport Resort

SADECE ONLARIN TERCİHİ DEĞİL…

Bu nedenle, ziyaretçiler aynı zamanda masa tenisi, plaj voleybolu, tenis, okçuluk gibi görece az ilgili sporları da aktivite olarak gerçekleştirebiliyor. Bu faaliyetlerin dışında, fitness ve spor merkezi adı altındaki alan da özgürce kullanılabiliyor. Profesyonel ekiplerin ve futbolcuların sık sık ziyaret ettiği bir otel olan Belek Arcadia Golf & Sport Resort, özellikle yaz kampı dönemlerinde vazgeçilmez bir tercih oluyor. Sadece Türk futbol kulüpleri değil, Avrupa’nın birçok bölgesinden takım ve ekip de burayı tercih ediyor.