Mövenpick Hotel’in yeni satış direktörü Seçil Aytin oldu

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Satış Direktör Yardımcısı olarak Seçil Aytin yeni görevine başladı.

Last Updated on 15 Ocak 2017 by Yaşar Çelik

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn Satış Direktör Yardımcısı olarak Seçil Aytin yeni görevine başladı.

Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un satış faaliyetlerini yürütecek olan Seçil Aytin, satış direktör yardımcısı olarak göreve başladı. Satış ve pazarlama stratejileri konusundaki başarılı çalışmalarını Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn’da devam ettirecek olan Aytin, “Yeni görevim için heyecanlıyım. Mövenpick Hotel İstanbul Golden Horn ile birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

Kariyerine Klassis Resort Otel, Klasis Golf and Country Club ve Kız Kulesi’nde satış sorumlusu olarak başladı. Sonrasında Sheraton Istanbul Ataköy ve Ataköy Marina Hotel’in satışı ekibinde rol alan Aytin, 2013 yılında Hilton İstanbul Kozyatağı’nın açılış ekibinde yer alan Satış Müdürü olarak satış yöneticiliğini üstlenmiştir. Son olarak DoubleTree by Hilton Moda’nin Satış Müdürü görevinde yer alarak, başarılı satış stratejilerine imza atmıştır.

Otelcilik sektöründe birçok sertifikası bulunan Seçil Aytin, Movenpick Hotel İstanbul Golden Horn’un tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütecek.