Ünlü fotoğrafçı evlenme teklifi için Kapadokya’yı seçti

Ünlü Fotoğrafçısı Evlenme Teklifi İçin Kapadokya’yı Seçti.

Dünyanın en ünlü manzara fotoğrafçılarından ve instagram fenomeni olan Jack Snow, birlikte dünyayı gezdiği kız arkadaşına evlenme teklifi yapmak için Kapadokya’yı seçti. Muhteşem Kapadokya manzarasında Snow’un yaptığı sürpriz evlenme teklifini dünyada bir milyonda fazla kişi izledi.

Avusturalya’lı ünlü manzara fotoğrafçısı Jake Snow (26), birlikte dünyayı gezdiği Alman asıllı kız arkadaşı Marie Fe’ye (28), Kapadokya’da sürpriz evlenme teklifi yaptı. Snow’un kaldıkları otelin önünde 100 balon uçurarak yaptığı evlenme teklifi dakika dakika videoya alındı. Sürpriz evlenme teklifini bir milyondan fazla kişi izledi.

Muhteşem Kapadokya manzarasında Snow’un yaptığı sürpriz evlenme teklifini dünyada bir milyonda fazla kişi izledi.

Kapadokya’da “Evet” dedi

Sürpriz evlenme teklifi karşısında şoke olan Marie Fe’ye, mutluluktan havaya uçarken erkek arkadaşının teklifine hemen “Evet” cevabını verdi. Çift evlenme tekliğinin fotoğraf ve videolarını sosyal medya hesaplarından hemen paylaştılar ve binlerce beğeni ve yorum aldılar.

Dünyanın en romantik yeri olduğunu düşündüğü Kapadokya’yı tercih etti

Evlenme teklifi yapmayı geçen hafta Fas gezileri sırasında karar verdiğini ve bunun için dünyanın en romantik yeri olduğunu düşündüğü Kapadokya’yı tercih ettiğini ifade eden Snow, evlenme teklifini arka planda güneş doğarken 100 tane balonun uçtuğu bir manzarada yapmanın inanılmaz heyecan verici olduğunu ifade etti. Teklifi 4 haftadır planladığını ifade eden Snow, teklifini gizli tutmanın çok zor olduğunu söyledi.

İNGİLİZ MEDYASI DA BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

İngiltere’de de gazeteler çiftin Kapadokya’da çekilen fotoğrafları ve sürpriz evlenme teklifinin detaylarına yer verdi.

Daily Mail gazetesi, çiftin hikayesine geniş yer vererek, Snow’un evlenme teklifi için Kapadokya’yı seçmesini ve inanılmaz manzaranın dünyanın hiçbir yerinde olmadığını detaylarıyla yazdı.

Yaşamlarını sosyal medyada paylaşan çiftin düğünlerini nerede gerçekleştireceklerine henüz karar vermediklerini dünyada gezecek daha çok ülkeleri olduğunu ifade ettiler

LINK
https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6370621/Photographer-26-stages-elaborate-proposal-featuring-100-hot-air-balloons.html